PDA

Zobacz pełną wersję : Trojan Horse HELP ME!



*Krych@!*
30-10-2008, 09:00
A więc kto mógłby mi pomóc z Trojanem,wiem że go mam bo avg free control może nie traki dobry ale mi go wykrył,za to nie mogę usunąć tych zatrojanowanych plików bo one są potrzebne by system kompa funkcjonował dobrze...no wiecie zatrojanowaner są ważne pliki itd.więc jakiś program albo pomoc bym prosił.Naj program który by napewno wyleczył te pliki bo usunąc to program będzię uszkodzony.

Mariosz
30-10-2008, 09:02
Skoro ważne pliku są zarażone, to nie pozostaje nic innego jak format. Ja przynajmniej tak robię ;)

baku
30-10-2008, 09:07
Ad-Aware SE Professional mi pomaga, bo też tak miałem . Usunął trojana a plik pozostawił nie naruszony .

*Krych@!*
30-10-2008, 17:41
A więc baku wzięłem "scan now" następnie "perform smart system scan"
i poskanowało i wyskoczyło 18critical objects.
I jak to zrobić by teraz wyleczyć czy coś?

baku
30-10-2008, 17:45
i poskanowało i wyskoczyło 18critical objects.

Powinieneś nacisnąć "next" i tam Ci wyskoczą błędy . Zaznacz je i naciśnij "Delete" "Ok" ..

AbuSaLaMaSaMa
02-11-2008, 23:38
Ja polecam antywira NOD32 odkad se go przywlaszczylem z wareza razem z kluczem, sciaga mi nowe sygnatory do wirusowej bazy danych chyba z 5 razy dziennie jak nie wiecej, mam go na kompie od roku i od tego czasu nie mialem ani jednego wirusa ani trojana, jak bedziesz chcial to napisz podam ci zrodelko

*Krych@!*
03-11-2008, 19:09
Nie dzięki juz mi pomógł Ad-Aware SE Professional thx baku
AbuSaLaMaSaMa mołeś od razu dać link a nie ktos inny jak mu Ad-Aware nie pomoże a ten temat będzie close
to nowy temat będzie zakładał...;p moim zdaniem spamujesz:]