PDA

Zobacz pełną wersję : Patrick Geryl



Xan
24-10-2008, 23:33
Zgodnie z tym co głosi kalendarz majów i Tezy Patricka Geryla dokładnie 21 grudnia 2012 roku nastąpi tzw. koniec świata, świadczy o tym ostatni dzień w kalendarzu Majów a także zmiana biegunów magnetycznych na Ziemi która dochodzi co około 11.500 lat Ale jak i Argumenty za muszą być i przeciw mianowicie nie ma żadnych dowodów, że Słońce posiada długi cykl magnetyczny Ostatnie przebiegunowanie Ziemi odbyło się ok. 780.000 lat temu, a nie ok. 11.500 lat temu. Mam też prośbę, żeby ludzie którzy będą się wypowiadać na ten temat uzasadniali swoje wypowiedzi jakimiś poważnymi argumentami.

Ronnie
25-10-2008, 10:13
A ja słyszałem, że dokładnie w dniu przesilenia zimowego(22 grudnia na północy), z tego samego powodu co wyżej wymieniłeś.

Xan
25-10-2008, 10:44
Dużo jeszcze o Tym czytałem i rozmawiałem z niektórymi osobami przebiegunowanie polega na tym, że północ będzie na południu i na odwrót (tak na chłopski rozum) Ale to nie koniec naszych problemów Pole magnetyczne tworzy nasze Jądro Ziemskie jakby ktoś nie wiedział które już działa od cholery i jeszcze dłużej dlatego słabnie W pewnym momencie może zaniknąć a wtedy każdy wie co się stanie naszą Planetę będzie można nazwać "Mars2" A takie przebiegunowanie wcale nie pomaga ważne, że ma to nastąpić za 4 Lata jeszcze zdążę się Napić