PDA

Zobacz pełną wersję : [Admin]Slave Mastah



slave mastah
30-09-2008, 20:24
Nick: - Slave Mastah
Wiek: - 19 :(
Staż: - około 5 lat w tym przeszło 2 lata na steam'ie
Steam ID: - STEAM_0:1:16408667
Godziny przebywania na serwerze: -jak mi wyliczył kuzyn przez ostatnie 14 dni przegrałem 79 godzin na cs'ie w tym w większości na serwerze 4fun. Aczkolwiek wakacje się skończyły od jutra zaczynają mi się studia, co wyklucza możliwość grania w godzinach przeważnie rannych, czasami popołudniowych. Wieczory mam wolne. Przypuszczam, że na grę znajdę od 1h-3h i więcej w zależności od dnia :)
Doświadczenie w adminowaniu: - miałem krótką przygodę na serwerze kuzyna, gdzie byłem adminem. Niestety nie był to serwer 24/7 i służył raczej na potrzeby graczy z LAN'u ;P
Znajomość AMX: - moja pięta achillesowa ;p. Skłaniałbym się ku odpowiedzi Zła, aczkolwiek uważam się za osobę na tyle inteligentną, że powinienem ogarnąć się z AMX'em w dość krótkim czasie przy pomocy bardziej doświadczonego Tutora
Coś od siebie: - nie toleruję chamstwa osoby wobec innego /nie mylić z przekleństwami podczas gry, gdy coś nie wychodzi, aczkolwiek też nie nadmiernie :P/. Jako iż jestem trochę starszy od co poniektórych więc interesują mnie nieco inne wartości. Chętnie służę pomocą, wolę ludzi kulturalnych z inteligentną ripostą, a nie rozdartą buźką. W życiu stawiam bardziej na inteligencję i kreatywne myślenie niż na bezmyślność i siłę fizyczną, cwaniactwo ;). Nie lubię mówić o sobie samym, ale na wszelkie pytania chętnie odpowiem.
Doceniam zdanie każdego, gdyż uważam, że każdy ma prawo do własnego zdania jak i jego obrony ;)

Czekam nie tylko na ewentualne głosy, ale i opinie co do mojej osoby.

Slave Mastah vel Carlos :)

neU
30-09-2008, 20:26
masz troche dziwnie steamid

add!.
30-09-2008, 21:13
Steam ID: - xlawlx

To nie jest STEAM_ID tylko nick steam :/ lol daj ID

Wejdz na serwer STEAMOWY i wpisz "status" obok twojego nicku bedziesz mial Steam_id

slave mastah
01-10-2008, 10:32
Mój błąd ->poprawione.
Odnośnie postu Natash'y ;p.
Nie uważam, że każdy kto ma admina musi być bardzo dobrym graczem. U mnie jest sprawa tego typu, że sprzęt mi na wiele nie pozwala, co nie jest wymówką oczywiście, aczkolwiek za najgorszego gracza na serwerze się nie uważam. Może i poziom jaki prezentuję nie jest wysoki, zresztą za pr0 gracza się nie uważam, ale przy max 60fps'ach jakie wyciąga mój 'dziadek' na więcej mnie nie stać ;).

^Zmora
01-10-2008, 11:06
To ja po zmianie kompa muszę sobie fpsy obniżać :P bo jeszcze się nie przyzwyczaiłem do wysokich ;]

Natasha
01-10-2008, 12:26
Nie uważam, że każdy kto ma admina musi być bardzo dobrym graczem. U mnie jest sprawa tego typu, że sprzęt mi na wiele nie pozwala,

ja rowniez, odnioslem sie tylko do twojego rzekomego stazu, moj zabytek ma 6 lat
Pzdr.

Eragon
01-10-2008, 13:33
Jestem na tak, gdyż sam zaproponowałem mu adminowanie, na chwilę obecną jest najbardziej ogarniętym graczem na servie..

Potrzebuje takich adminów.

p.s. Cieszę się, iż napisałeś ten temat.

Ml0dy
01-10-2008, 19:11
Chyba z 3 razy bylem na serwerze i zawsze Cie widzialem, nie wdzierales sie w klotnie :) W ogole jest dobre podanie :P

Tak.

Ronnie
01-10-2008, 20:13
Tak potrzeba ogarniętych ludzi na admina :-D

A.C.A.B.
01-10-2008, 20:14
jestem na tak spoko koles i widac ze ogarani :)

Eragon
15-10-2008, 16:16
Przyjęty, zapraszam do współpracy.