PDA

Zobacz pełną wersję : Odwróceni



Alucard
23-06-2007, 11:23
Najlepszy serial jaki kiedykolwiek oglądałem. Naprawde gorąco polecam.


http://pl.youtube.com/watch?v=YdO7ddBxIrY

Tutaj macie przedstawiony cały pruszków.

Eragon
23-06-2007, 13:30
Najlepszy jest Prison Break, a po nim LOST. Te filmy tak wciągają że maskara, nie można sie oderwać od monitora/telewizora...
Odwróconych nie oglądam bo polskie seriale omijam szerokim łukiem. (wyjątek to czasem W11)

ex0n
23-06-2007, 17:38
Najlepszy jest Prison Break, a po nim LOST. Te filmy tak wciągają że maskara, nie można sie oderwać od monitora/telewizora...

Dokładnie tak jak napisał Eragon :-) Co do serialu "Odwróceni" to nawet o nim nie słyszałem.. :roll:

Ps: Alucard, Na którym kanale można go złapać? :-P

miazga12
23-06-2007, 19:08
piros break jest full wypas czekam na 3 sezon(2 dni przed końcem wakacji) no normalnie nie wiem co powiedzieć...

aniaM
23-06-2007, 21:18
Prison Break Był dobry moze Pierwszy Sezon a teraz sie z niego zrobił Tasiemic jak z Mody na Sukces !! :( a szkoda bo fajnie sie zapowiadało ! :mad:
Co do dobrych seriali osobiście polecam ''Jericho'' :] Lubie jakie fabuły wojna , Bomby itp.


a co do Odwróconych , to Ze o nim nie słyszeliście i to ze jest Polskim Serialem nie Musi Oznaczac Wcale ze jest najgorszy , skomentujecie jak Oglądniecie .. To tak Jak Być Cie oceniali Książke po okładce :|

Eragon
23-06-2007, 22:00
Prison Break Był dobry moze Pierwszy Sezon a teraz sie z niego zrobił Tasiemic jak z Mody na Sukces !! :( a szkoda bo fajnie sie zapowiadało ! :mad:
Co do dobrych seriali osobiście polecam ''Jericho'' :] Lubie jakie fabuły wojna , Bomby itp.


a co do Odwróconych , to Ze o nim nie słyszeliście i to ze jest Polskim Serialem nie Musi Oznaczac Wcale ze jest najgorszy , skomentujecie jak Oglądniecie .. To tak Jak Być Cie oceniali Książke po okładce :|

Heh, Eragona(książke) oceniłem po okładce na Bardzo dobrą a była rewelacyjna. :-D

Jack Sparrow
26-06-2007, 18:15
Zajebisty Polski Serial najleprzy ... fajnie pokazane zycie Mafii... Muzyka jest Faajna :P Polecam

Alucard
28-06-2007, 10:51
Ps: Alucard, Na którym kanale można go złapać?

Leciał na TVN ale już się skończył bo jest tylko 13 odcinków ;-(
Mam je na DVD jak by ktoś chciał :-P

Mariosz
17-07-2007, 10:33
Na poczatku widziałem Świadka Koronnego. Dopiero potem przypadkiem w dzień dobry TVN o tym filmie się dowiedziałem xD
Pierwszy odcinek nie oglądałęm cały czego żałuje ale potem jak mnie wciągło to odejść nie mogłem xD