PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycja na wlaczenie komendy me/ =]



xivo
19-09-2008, 13:21
Chcialbym aby na serwerze zostala wlaczona komenda me/ ukazujaca ilosc zadanych obrazen (bardzo sie przydaje) . Mozna np: sprawdzic ile przeciwnik ma HP i dobic go granatem :D

Zamieszczam ankiete aby sprawdzic kto jest za i przeciw. p0zdr0 =]

M@$SA
19-09-2008, 13:28
jak dla mnie to może byc

xivo
19-09-2008, 14:48
Albo oni daja glosy na nie bo nie wiedza o co chodzi w tym temacie albo to ktos zlosliwie robi bo nie wiem komu to bedzie przeszkadzac?
Ci ktorzy nie chca alby me/ bylo wlaczone niech uzasadnia swoja wypowiedz ,
bo chyba dawanie glosu na "nie" bez uzasadnienia nie ma sensu (wkoncu to serwer 4fun i przyda sie) NeX't

neU
19-09-2008, 16:18
ja dalem na nie
powod:

wystarczy zrobic binda
biegam po mapie wale w sciany i co chwile moge spamowac bindem zeby sprawdzic gdzie kto jest.

tak samo jak np zosaje 1on1, wale w kolesia, to moge sprawdzic ile mniej wiecej mu wziolem hp

xivo
19-09-2008, 20:23
A co ty myslisz ze kazda osoba na serwie ustawi sobie ta komende pod binda?
Ja nigdy nie widzialem zeby ktos tym spamowal . Widze czesciej jak ktos pisze /top15,/rank,/rankstats ok. 3 osoby ci to napisza i masz spam. Nikt nie bedzie Ci tym spamowal poprostu na serwie TP to jest i to mnie (powiedzmy zainspirowalo do zrobienia tego tematu :p)
Serw 4fun powinien miec pare bajerow ktorymi zaskoczy graczy (mam tu na mysli jakies ciekawe pluginy czy wlasnie te komyndy) . p0zdr0

kN
20-09-2008, 01:26
tak samo jak np zosaje 1on1, wale w kolesia, to moge sprawdzic ile mniej wiecej mu wziolem hp

i czy jest w danym miejscu...


Sry Xivo jestem na nie... a i na końcu rundy masz coś w stylu me :D

Eragon
23-09-2008, 23:10
Ja jestem za tym, żeby wogule wylaczyc top15, i rank.
Ale to dopiero po reinstalu który chce zrobic juz od miesiaca.. :/