PDA

Zobacz pełną wersję : Kłopot ze sprayem :(



Gladi
18-09-2008, 19:55
A więc tak kupiłem sobie css steam (dotad grałem na non steam i wszystko bylo dobrze) a wiec tak gdy wchodze w opcje i chce importowac logo wybieram i naciskam otworz i pojawia sie napis: Nie można zapisać wyjściowego pliku symbolu. Być może bieżący użytkownik nie ma uprawnień. Co robić?? prosze o pomoc i z gory dzieki. pozdrawiam

Mardog
18-09-2008, 22:09
half life logo creator sciagnij to nastepnie obrazek jaki chcesz miec na spreya
. Następnie uruchom HLC i klikamy Open
Wybierz obrazek który chcemy, aby był naszym sprayem
Kliknij AUTO SIZE
Następnie MAKE WAD
Zaznaczamy Save it to i wybieramy gdzie ma być zapisane, zmieniamy nazwę pliku na tempdecal.wad
Następnie zkopiuj plik tempdecal.wad i wklej tam gdzie zainstałes CS'a przy standardowej instalacji jest to
C:\Program Files\Valve\Steam\SteamApps\....(nazwa użytkownika)...\counter-strike\cstrike_polish i tu wklej
jak niepodziala to zglos sie na GG 11490427

Gladi
18-09-2008, 22:54
Chyba zle mnie zrozumiales mi chodi o counter strike source...

Eragon
19-09-2008, 10:10
A więc tak kupiłem sobie css steam (dotad grałem na non steam i wszystko bylo dobrze) a wiec tak gdy wchodze w opcje i chce importowac logo wybieram i naciskam otworz i pojawia sie napis: Nie można zapisać wyjściowego pliku symbolu. Być może bieżący użytkownik nie ma uprawnień. Co robić?? prosze o pomoc i z gory dzieki. pozdrawiam

Zdaję mi się, że dany obrazek poprostu nie jest w formacie ktry wymaga gra (jpg)
zmień jego format, klikając na dany obrazek prawym przycisikiem myszy, i dając własiciwości. Jak to nie pomoże, to jest to wina ograniczonego dostępu do kompa (musisz być adminem własnego kompa)

Gladi
19-09-2008, 10:24
Format probowalem jpg, tga i bmp zaden nie dziala. A na moim kompie jest tylko 1 konto...