PDA

Zobacz pełną wersję : Czy Magik planował samobójstwo?



ex0n
05-05-2007, 19:18
No to na początek może małe wprowadzenie dla osób które nie wiedzą kto co jak gdzie..


....Niedługo później Magik wraz z Fokusem i Rahimem założyli Paktofonikę. Po dwóch latach współpracy, w 18 grudnia 2000 roku, wydali płytę Kinematografia. Osiem dni po premierze płyty, 26 grudnia o godzinie 6.15, Magik wyskoczył ze swojego mieszkania przez okno z dziewiątego piętra. Około godziny 6.45 zmarł w katowickim szpitalu, pozostawiając żonę Justynę i trzyletniego syna, Filipa. Podobnie jak w przypadku odejścia z Kalibra 44, motywy nie są jasne.

Teraz przyszłą pora na oglądnięce tego filmiku..


http://www.youtube.com/watch?v=stjhB9yXmzo


"zagadka śmierci magiga zawsze była rozgryzana ktoś jednak odwrócił kawałek plus i minus

co sie okazało magik wypowiada słowa które są poniżej

". jeśli ty też nie wierzysz to jest cztery tylko cztery." 2:09 jeśli kawałek leci od tyłu

i ".ach te ciało ach ta dama patrzcie jaka żeź może ja bym sie pozbierał w marty ramieniach." 2:43

miał on na mysli to ze za 4 lata coś sie stanie chodziło tu o samobójstwo

zaplanował on to lecz nie wiadomo dlaczego

jeśli nie wierzysz sprawdź to sam

przypominam ze kawałek jest z 1996 roku co sie stało 4 lata później każdy wie

przed śmiercią magik wypowiada słowa w kawałku nowiny

prawdopodobnie to było pożegnanie"


Co sądzicie o tym wszyskim po obejrzeniu materiału? Czy możliwe jest wg was że taka żecz mogła być zaplanowana ?


Wg mnie gdyby nie Magik Pfk niebyło by takim Pfk jakim wszyscy znali.. Do tej pory słucham wiele jego kawałków jak i PFK ogółem.. Szkoda że tak się stało.. Mogło powstać jeszcze tyle wspaniałych nagrań.. Co do tego materiału co przedstawiłem jest warty zastanowienia się.. Ale jak było naprawde....

I am what I am
05-05-2007, 23:09
amiast tego rozkmiń sobie 2pac'a śmierci zapowiedziany mu powrót i powtarzającą się liczbę z którą się wszystko wiąże w jego przypadku. Aha i jeszce to, że po śmierci widziano go w teledysku w butach, których nie butach na rynku zanim umarł.

dr4gon
09-05-2007, 16:08
ex0n zgadzam sie z tobą co do kawałków PFK sa zarabiste ja tak samo dalej słucham ich nagrań.moim zdaniem płyta Kinematografia jest najlepszą polską płytą a co do śmierci to sam już nie wime jak to naprawde było.ja słsyzałem ze on sie zjarał i pomylił dzrzwi z oknem na 9 piętrze i wypadł ale to pewnie plotki...natomiast co do odejścia z K44 to gdzieś wyczytałem w necie że kawałek "Nowiny" Magik zadedykował Joce i Dapowi to możliwe że on odeszedł od nich dalatego że zwątpili w jego umięjętności albo coś...a co do tego filmiku to ludzie chyba już sami prubuja sobie jego śmierć wytłumaczyć...

grucha cwaniak
21-11-2007, 16:35
2pac mial kozackie kawalki na jego muzyce wychowałem sie jeszcze mam jego stare płyty :cool: :cool: :cool: