PDA

Zobacz pełną wersję : Wojna tuż, tuż.



SWAT
13-08-2008, 00:27
A więc tak. Wchodzę sobie na stronę Nautilusa, a tam widzę Krzysztofa Jackowskiego (ten co odnajduje setki zagubionych lub porwanych ludzi i przewidział atak z 11 września) i mówi że będzie wojna w listopadzie tego roku. Może sprawdzi się powiedzenia Einsteina: "Nie wiem czym ludzie będą walczyć w III wojnie światowej, ale w IV będą używać pałek i maczug." (chyba tak to szło xD).

Link do materiału: http://www.nautilus.org.pl/article.php?articlesid=1414
A niedawno zamieścili kontynuacje: http://www.nautilus.org.pl/article.php?articlesid=1482

Teraz zostaje nam czekać do listopada. Ma ktoś już bunkier pod domem?
P.S.: Możecie się po śmiać.
P.S. 2: Zobaczymy czego was CS nauczył ;-D

Seele ^
29-09-2008, 23:09
Pozwolę sobie odświeżyć temat sprzed miesiąca.

Moim zdaniem obecna polityka Rosji jest bardzo prowokująca w stronę III wojny światowej.
Sam osobiście z czystej ciekawości wszystkiemu się przyglądam, i dla mnie przebieg będzie trwał tak:
Rosja zniszczy tarczę antyrakietową w europie, zanim zostanie skończona. USA z powodu problemów gospodarczych nie będzie w stanie długo stawiać oporu Rosji, która zawrze militarny sojusz z Iranem.
W moim mniemaniu, Europa nie zrobi nic, gdyż Iran wyceluje w nią głowice nuklearne. Każda negatywna manipulacja Europy będzie zagrożona atakiem Iranu. Rosja w tym czasie częściowo opanuje USA. Wojna potrwa kilka miesięcy, nie mam pojęcia ile, ale napewno nie aż rok, przy takim rozwoju gospodarczo-militarnym. Pod sam koniec wojny wtrąci się Japonia, która przez całą wojnę nie wtrącała się wcale w działania militarne. Spuści 3 głowicę nuklearne Z KOSMOSU(od dawna tak myślałem, a teraz co? już żółtki wylatują w kosmos), nie z ziemi, na Rosję i jedną na Iran. Japonia stanie się jedynym krajem, który użył głowic podczas wojny. Po tym ataku Rosja wycofa się z wojny razem z Iranem.

I tutaj nie zgadzam się z tezą Einsteina, która zapowiada IV wojnę na kije i kamienie.


A tak w ogóle, to ja się trzymam tezy, iż w 2012 roku świat się skończy, dlatego przebieg wojny nie ma aż takiego znaczenia ;P

Grzesiek_M4
15-10-2008, 19:29
Zostało nam sie tylko modlić. Ale jak to mówią. Że ktoś jest jak Rosja, duża ale słaba ;)

1846, 1905, 1926, 1955, 1974, 1998, 2004, 2008, 2012. Cholera to niech oni siem zdecydują kiedy ta zagłada nadejdzie.
Uważam że tylko wiara może mnie uratować. Nie wieżę tym jasnowidzom. To raczej działanie szatana.

^Zmora
16-10-2008, 03:52
O Bożę mam kategorię A :hihi: bedę biegał z m4 xD
i strzelał w rusków xD Prawie jak COD ^^
Jestem za czekam z niecierpliwością nic mnie nie trzyma na tym świecie :)

M@$SA
16-10-2008, 15:13
Grzesiek_M4, Najlepiej będzie jeżeli żadnego końca świata nie będzie

Seele ^
18-10-2008, 18:57
Grzesiek_M4, Najlepiej będzie jeżeli żadnego końca świata nie będzie

jak się skończy to i tak będziemy mieć w to wyj3bane po tym xD

http://www.pardon.pl/artykul/6567/polski_jasnowidz_przewidzial_kryzys_i_mowi_bedzie_ wojna
http://www.youtube.com/watch?v=6lhrK9iliPs

Xeon
28-12-2008, 04:58
Gdzie ta IV wojna, bo jakoś jej nie widzę?

Wszystkie brednie z końcem świata, wojen itd to BZDURY ...

Chcesz żebym przewidział przyszłość?

Nie ma sprawy.

Za 100 lat, będziesz trupem :]

Eragon
20-02-2009, 13:43
Hmmm.. Moja wizja jest zupełnia inna.. Ja upatrywałbym jako agresora Chiny bądź Indie.. To są obecnie najbardziej zaludnione państwa świata. Rosja nie ma szans w walce z USA, owszem.. może i mają mase głowic jądrowych, ale mimo wszystko zdaje mi się, że Kreml nie jest aż tak głupi by go użyc. Rosja w bezpośrednim starciu z USA nie ma szans, ich wojsko jest znacznie gorsze technologicznie i jakościowo.

Seele pozatym wojna jądrowa jest prowadzona inaczej niż Ty sądzisz, w Chwili gdy Japonia wystrzeliła te 3 pociski jądrowe o których mówisz, automatycznie Rosja i Iran by wystrzeliła swoje by zniszczyć Japonie. Na tym to polega. Kraje boją się użyc bron jądrowej, bo wiedza ze atakowane panstwo będzie miało dosyć czasu by odpowiedzieć tym samym. Dlatego wdg mnie. Wizja wojny jądrowej nie grozi nam.

Mac Gyver
26-03-2009, 18:15
Może i kiedyś będzie. Jak widzimy to miała byc ona w listopadzie a mamy marzec :D