PDA

Zobacz pełną wersję : Czego w życiu boicie sie najbardziej ..



aniaM
21-04-2007, 12:20
Chodzi o to czego i dalczego sie Tego boicie :-)
Ja szczerze mówiec najbardziej sie Boje Zombi 8/
bo wiem ze One istnieja ... kiedys one wszystkie wyjda z Laboratoriów i wtedy zacznie sie ostra fiesta jak noc zywych trupów :shock:
Jak Bym miał zyc w takim swiecie to chyba bym sobie heada zasadziła 8/
Wogóle jak ktos obok mnie udaje Zombi.. to ja bym zabic go mogła..na punkcie zombi to zjechna Mam psychike



a Ty buraczku czego sie boisz...?

Andri99
21-04-2007, 13:21
Ja sie niczego chyba nie boje:)

miazga12
21-04-2007, 13:54
Ja sie niczego chyba nie boje:)

to się tylko tak mówi w sumie teraz też nic mi do głowy nie przychodzi a jak przyjdzie co do czego no to wiadomo jak jest...

Eragon
21-04-2007, 17:09
Szczerze mówiąc boje sie węży.. zawsze sie trzęse jak słysze o wężach, a co dopiero jak je widze(tak na żywo) :o

Komandos
21-04-2007, 19:38
ja sie boje pana woźnego :D:D:D:D

ex0n
22-04-2007, 03:45
Trudno powiedzieć.. :roll: Musze się nad tym zastanowić.. Napewno jest kilka żeczy.. :/ Ale teraz mi do głowy nie przychodzi.. ale jedno jest pewne Zombi i wężów to ja się nie boje.. :-P Właśnie sobie przypomniałem.. ;-D Strasznie się bałem nieraz w nocy jak się szlajaliśmy z Dr4gonem bardzo puźną nocą.. I gadaliśmy o różnych żeczach strasznych.. a potem zawsze coś nas straszyło.. :mad: :what: Albo się dziwne żeczy działy.. Ale to było zaczasów gimnazjum.. :-P Ale shiz był niezły..! :razz:

dr4gon
22-04-2007, 11:34
AniaM napisała:

Wogóle jak ktos obok mnie udaje Zombi.. to ja bym zabic go mogła..

to czemu sie boisz Zombi jak byś go zabiała :-P hehe ex0n pamiętam te czasy ale w tedy to na 100m by ci chyba nikt nie wyprzedził ;-D a ja sie boje małego robactwa, żuków, itp.bo to wszędzie moze wejść i jest nieprzyjemne :x

aniaM
22-04-2007, 20:26
Ale To co innego jak Ktoś Udaje bo wiem ze Tylko udaje :] ..


PS.dr4gon to Ty bys sie nie nadawał do Fear Factory , do robactwa by Cie wrzucili i Starach by Cie obleciał :/

PS1.sorki , ale nie nabijam sobie postów bo mi na Tym nie zalezy ;-)

Encore
01-05-2010, 13:40
Horrorów :D