PDA

Zobacz pełną wersję : Będzie gra LOST



ex0n
18-04-2007, 19:20
Będzie gra LOST
(18-04-2007)
Potwierdzono plany wydania gry LOST, bazującej na niezwykle popularnym serialu telewizyjnym.
Gra LOST zapowiedziana została na platformy PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3. Niestety, autorzy nie podali praktycznie żadnych szczegółów odnoście samej rozgrywki. Wiemy jedynie, że pisaniem gry zajmie się studio Ubisoftu z Montrealu, jakie na koncie ma już hity pokroju Prince of Persia czy Tom Clancy’s Splinter Cell. Wspomina się również o tym, iż być może gra zostanie wydana w epizodach, podobnie jak w odcinkach serial pojawiał się w TV.

Serial Zagubieni, nadawany także w polskiej telewizji, opowiada o losach rozbitków, którzy po katastrofie samolotu trafiają na wyspę. Z czasem fabułą ukazuje nam coraz to nowe i bardziej zagmatwane tajemnice miejsca, w którym znaleźli się bohaterowie.

źródło: onet.pl


Ciekawe czy im ta gra wypali.. LOST-ów powinno to zainteresować.. :] :-P

Eragon
18-04-2007, 20:42
Słyszałem o tym jeszcze w listopadzie tamtego roku. grę ma zrobić Ubisoft, a oni nie robia słabych gier. Jednak jakoś mnie to nie interesuje. Bardzo bardzo bardzo ciekawie zapowiada się ASSASSIN"S CREED. największa innowacja na rynku gier ostanich 10lat. Rozpisałbym sie na tem temat ale pewnie nikt nie wie o jaką gre chodzi. Najlepiej wpiszcie w Google..

Film "LOST" jest zaje**** ale gra... no nie wiem jak ona miała by w ogule wyglądać i czy to ma sens.

blaiR
18-08-2007, 21:14
moim zdaniem to chyba nie wypali a jak by i m sie udalo to raczej nie byla by to ciekawa gra

tombcio
07-12-2007, 20:37
Żeby tylko wypaliło i miało słabe wymagania :D

polska753
08-12-2007, 21:59
Fajniejsza będzie gra prison break :D Widziałem już na necie we flashu :D Podobno mieli zrobić na PS3 :/

LazLo
09-12-2007, 22:39
Po 1 znajac zycie jak bedzie to wymagania kosmiczne wiec mi nie wejdzie ;]
Po 2 mysle ze bym zagral ja by byla ciekawa ;]