PDA

Zobacz pełną wersję : cfg.



add!.
31-07-2008, 16:22
Elo nie wiem czy już ten temat był ale go dodałem

To jest bardzo fajny cfg esl i innych lig na CW klanowe


http://www.cs16.pl/pobierz/CS16.pl_ClanWar_Menu,155.html

zawartość wklejamy do \cstrike lub \cstrike_polish zależy :D

na pewno się przyda przy sparach sam go mam na serwie

Haszcz
06-08-2008, 17:16
Cfg W miare Fajny ;) xD
PzD
ale Ja I Tak Wole Moj Kochany Podstawowy Cfg ;)

add!.
08-08-2008, 12:42
Cfg W miare Fajny ;) xD

co ty HaShU, gadasz ten cfg jest fajny jednym klikiem mozna zmienic mape przez rcon'a 1 klikiem mozna da 3 rr i w ogole fajny CFG sam go uzywam na cw

n0ke
11-08-2008, 11:00
ja tam wole amx_match_deluxe z tym cfg ;)

DRiFfTeR
29-09-2008, 23:18
ee taki w miare cfg ma sluzyc do gry a nie do jakis skrotow do rcona

Seele ^
29-09-2008, 23:58
ściągać gotowy cfg? czysta głupota...każdy robi sobie cfg pod własne wymagania, oraz pod sprzęt....co da jakiś tam cfg z neta, skoro samemu sobie można w 10 minut zrobić full wypas cfg?

add!.
30-09-2008, 17:11
hm... tam mozna wszystko pozmieniać na swoje... wiec nie wiem po co ten post?... :/

M@$SA
30-09-2008, 18:15
Ja to sam czasami przerabiam confingi MYM z moim confingiem i tyle mnie widziano

Seele ^
30-09-2008, 23:41
hm... tam mozna wszystko pozmieniać na swoje... wiec nie wiem po co ten post?... :/bo nie kumam, jak można ściągać czyjś cfg....to tak jakbyś kupił sobie zapiekankę i zaczął wybierać z niej ser, żeby była lepsza, zamiast zrobić samemu od początku.

add!.
01-10-2008, 17:07
hm... tam mozna wszystko pozmieniać na swoje... wiec nie wiem po co ten post?... :/bo nie kumam, jak można ściągać czyjś cfg....to tak jakbyś kupił sobie zapiekankę i zaczął wybierać z niej ser, żeby była lepsza, zamiast zrobić samemu od początku.

Nie wiem co to za porównanie... Jak można porównywać zapiekanke do cfg.??..
Twój post ewidentnie był tu zbędny!....

Seele ^
02-10-2008, 00:40
Niestety, ale muszę ciebie tutaj zasmucić....gdyż to nie ty decydujesz na tym forum które posty są użyteczne a które nie są.


i nie wiem jak można nie rozumieć takiego porównania...albo trzeba być ślepym, albo ograniczonym

add!.
02-10-2008, 08:09
Ale to jest mój temat... I ja też mam jakieś prawo do niego... :/

Eragon
02-10-2008, 09:53
hm... tam mozna wszystko pozmieniać na swoje... wiec nie wiem po co ten post?... :/bo nie kumam, jak można ściągać czyjś cfg....to tak jakbyś kupił sobie zapiekankę i zaczął wybierać z niej ser, żeby była lepsza, zamiast zrobić samemu od początku.

Nie wiem co to za porównanie... Jak można porównywać zapiekanke do cfg.??..
Twój post ewidentnie był tu zbędny!....

Oj nie, on ma całkowitą rację. Ja jestem zwolenikiem, iż cfg powinien zostać robiony samemu, ale mój cfg ma np, onqu, TolDI, V4CEK... i są z niego zadowoleni. Ale mimo wszystko nie ma to jak własnoręcznie zrobiony cfg, a nie jakiś z neta sciągnięty.