PDA

Zobacz pełną wersję : [Propozycja] Serwer (KZ i BHoop)



add!.
31-07-2008, 14:15
Elo siedziałem i pomyślałem ze może www.cs-portal.net założył by nowy jeszcze jeden srwer (KZ i BHoop) co bedzie służył do do wspinaczki inaczej do skakania i wpinania sie po skalach domach itp. i BHopp (bunny hoop) to chyba kazdy wie.

Prosze Adminów o ocenienie mojego tematu

neU
31-07-2008, 14:38
jak zalatwisz sponsora, no chyba ze na 4FuN by zrobic o jakies porze to co zaproponujesz, ale mysle ze nie przejdzie

tombcio
31-07-2008, 14:41
Ja jestem za zrobieniem takich serwerów sponsora nie tak trudno załatwić a z konfiguracją serwa mogę się zająć bo gram na takich ::D

add!.
31-07-2008, 14:57
No tak myślałem że się admin zgodzi wiem o tym że bedzie trudno o sponsora zdaje sobie z tego sprawe ale można spróbować zamiast serwera 4FuN zrobić ten serwer napisać do sponsora i może się zgodzi ??

tombcio
31-07-2008, 19:49
No tak myślałem że się admin zgodzi wiem o tym że bedzie trudno o sponsora zdaje sobie z tego sprawe ale można spróbować zamiast serwera 4FuN zrobić ten serwer napisać do sponsora i może się zgodzi ?? A co sponsor 4fun ma do tego ?? Serwer kz max 15 slotów

neU
31-07-2008, 19:54
ale wedlug mnie to by bylo bez sensu,
Na 4FuN narazie jest fajnie, momentami 8osob, a na tym calym kz by gralo momentami 2typow

Niech zostanie jak jest

tombcio
31-07-2008, 20:27
ale wedlug mnie to by bylo bez sensu,
Na 4FuN narazie jest fajnie, momentami 8osob, a na tym calym kz by gralo momentami 2typow

Niech zostanie jak jest No bym nie powiedział ... By się załatwiło z portalem kzpl żeby na głównej stronie była reklama serwera w zamian za baner ...

add!.
01-08-2008, 14:30
To jak by to wypaliło to by było fajnie :-D było by gdzie skakać :-D :hihi:

baku
01-08-2008, 21:45
Moim zdanie beznadziejny pomysł ponieważ, im więcej serwerów tym większy syf .

Mardog
31-08-2008, 22:57
Moim zdanie beznadziejny pomysł ponieważ, im więcej serwerów tym większy syf .


a moim nie ja sie zgodze z add. juz duzo osob widzialem co pytaja o ip serwerow KZ a prosbe o umieszczenie reklamy serwa wzamian za baner moge zalatwic;]
ale decyzja nienalezy ode mnie

add!.
31-08-2008, 23:14
Ja to bym sobie poskakał troszeczke na tym KZ lepsze to napewno niz ten ZombieMOD wiecej osoób by na KZ gralo. KampNO.pl ma swoje serwery KZ i sa ciagle pelne po przebi trudno jest sie tam dostać...

W W
31-08-2008, 23:43
Pozwólcie że ja się wypowiem ;p Nigdy nie grałem na taki servie więc wiele o nim nie powiem lecz mogę coś powiedzieć od drugiej strony ;] Są plusy i minusy następnego serwera (o których na pewno wiecie). Większy bałagan, większe obowiązki, więcej ludzi których trzeba przypilnować. Na pewno następny serwer z następnym modem przyniesie następnych graczy. Nie ukrywam że sam bym pobawił się w takie coś czasami choćby dla urozmaicenia cs'a (nie można przecież cały czas grać na jednych modach xD). Moim zdaniem dla spróbowania można by było zmienić jednego moda który cieszy się najmniejszą popularnością na tego który jest zaproponowany w/w (np. tak jak zaproponował add. za ZombieMOD'a) jakby to jednak nie wypaliło można by było znowu dać ten sam mod jaki był i przy tym nie kupywać nowego serwera na próbę. Ale ja tu jestem tylko userem więc róbcie co chceta :-D

Falcon
01-09-2008, 06:45
Taa. Tak to każdy z was sobie może pogadać. Gadacie i gadacie, żeby zamienić ZombieMODa a nie wiecie nawet czy jest to możliwe. Otóż uświadomie was, że nie jest to możliwe, bo w umowie na sponsoring z KampNO jest napisane, że na serwerze ma być zainstalowany ZombieMOD. Zakończcie więc te jałowe dyskusje.

add!.
01-09-2008, 08:33
tak myslałem ze Falcon, bedzie na nie...

M@$SA
01-09-2008, 10:52
Moim zdanie beznadziejny pomysł ponieważ, im więcej serwerów tym większy syf .
co fakt to fakt
jak nie da rady tutaj, to zapraszam cię na necro.laa.pl szukamy sponsora na serwer

DamsY
20-09-2008, 20:18
Nieee...to by była porażka..moim zdaniem;) dobrze jest jak jest ;-)

add!.
23-09-2008, 19:26
ODŚWIEŻAM TEMAT.

Proszę jeszcze raz rozpatrzyć moja propozycjie. Tylko ze nie chodzi mi o serwer jakis 15 slotów na początem może być 10. A potem jak sie rozkręci to wiecej! :].


Tylko niech się pierwszy wypowie ex0n. !!


edit by ex0n: Pomysł godny sprawdzenia. Jednak w chwili obecnej nie mamy możliwości sprawdzenia go w praktyce. Ale być może skorzystamy z tego pomysłu w przyszłości.