PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z grą bf3



KOMAR
07-04-2013, 14:20
Witam
Wczoraj zakupiłem gre BF3 i juz przy instalacji zaczeły sie pojawiac problemy gra instalowała mi sie do konca po czym sie zacinało na końcu i rozłanczało, ale poradziłem sobie z tym :P
Drugi problem polegał na dołanczaniu sie do gry komunikat - wymagana jest instalacja "punkbuster" tam trzebało dodac gre, ale problem nie w tym lezy gdy teraz uruchamiam gre pojawia mi sie komunikat "wystapił bład przepraszamy" i poniżej jakieś hinskie literki
Nie wiem co z tym zrobic szukałem troche w necie znalazłem na 3 forach zeby zainstalowac servis pack 2, ale nie wiem czy to pomoze a wy co sadzicie.

Moje parametry komputera
Karta gradiczna gtx520 mx 3500
Windows 7 64-bitowy
Pamiec ram 4,00 gb
Procesor Intel(R) core(TM) i3-2310m CPU @2,10ghz

Prosze o Pomoc

Vader
07-04-2013, 14:59
Witam

Otóż też posiadam bf3 miałem bodobne problem, więc zacznij od tego pobierz punk buster tu masz link http://chomikuj.pl/Azazelangel_azi/Programy/PunkBuster(1)
Po zainstalowaniu pb setup włącz i wejdź w zakładke add a game i znajdź battlefield daj okey i check for updates

A co do 2 problem musisz wejśćw battlefield 3/_installer/directx/redist i dxsetup.exe uruchom i zaktualizuj

Kolejna rzecz mój komputer/własciwosci systemu/ menedżer urządzeń/kart graficzne===> i zakrualizuj obie :P

Nastepna rzecz wejdz na aplikacji bf3 obojetnie czy na pulpicie czy w folderze gry nacisnij prawy przycis myszki i właściwości/zgodność i daj "Uruchom ten program w trybie zgodnośći z windows (xp service pack 3)" i na dole Uruchom ten program jako admistrator

Chociaż lepszym sposobem było by sciągnoć z internetu service pack 2 lub 3, ale nistety windows nie wydaje servise pack na wind 7 zabardzo zajeli sie na wind xp wista i 8 :P a o 7 to już zapomnieli :PP
To tak odemnie to powiinno ci pomóc jeśli to ci nie pomoze daj znać a pomyślimy da

KOMAR
07-04-2013, 15:54
Wielkie dzieki Ghost Rider naprawde już myślałem, że wydałem 100 zł w błoto
Naprawde wielkie dzieki za pomoc

Pozdro Komar :)