PDA

Zobacz pełną wersję : Paczek



I am what I am
26-03-2007, 23:36
Wiadomo czemu - ex0n może potwierdzić, mapa italy - poczek w CT stoi na poczatku tunelu i celuje w okno, Cava stoi w rogu budynku nie widać go przez żadne okno, po czym Paczek mierzy z AWP dokladnie w to miejsce i przez ściane zabija. Jak to poweidział rzez przypadek :medit:

Bam
26-03-2007, 23:45
On chciał do naszego klanu :-P
dobrze że go nie wziąłem bo tylko wstyd był by przez niego :o

ex0n
26-03-2007, 23:50
No zgadzam się.. Wycelował w ściane nawet nie wiem jak to określić.. Wcześniej miałem wątpliwość mała jak gonił Festera zamiast bombe rozkładać i latał w kółko za nim.. ale pomyślałem że to dziwny przypadek na dust.. A się okazuje że to nie czysta gra.. :|

I am what I am
27-03-2007, 00:08
ale gonić się można na słuch - ja gram przez słuchawki to zwsze słysze gdzie ktoś idzie czy z prwaej czy z lewej :-P Nawet z daleka słychać jak się bombe rozbraja :-P Ale tak się nie da z tą ścianą normalnie - niweim czy nie head jejszcze, bo normlanie by przez ściane nie zabił.

ex0n
27-03-2007, 00:18
heh to nie było zwykłe gonienie.. :cool: On biegł za nim jak by go widział.. a bomba pikała i go to nie obchodziło.. i nie ma bolca żeby go słyszał z takiej odległości! No ale wkoncu zabicie kogoś przez ściano/sufit z środka tunelu to jest wyczyn.. :-D Nie do podwarzenia! :]

miazga12
27-03-2007, 12:03
Żeciwiście raz Andri99 załozył serwer i zagrałem z nim 1 vs 1 nie pamiętam ile było ale wygrałem i grałem potem z nim na train i 2dwa razy tylko go zabiłem :/ i potym 1 vs 1 napisał mi że ja mam czity pewnie po tym jego oszustwo sie wzbudziło :cool:

Mr.Blyskawica
27-03-2007, 14:40
Tak!Jest czitrem!!Kiedys na mylku zabil mnie z za skrzyni na de nuke
A kiedys jeszcze przeszedl (niewiem jak) pod skrzynia i od dolu mnie z noza sieknol!!

Eragon
27-03-2007, 14:54
Ja jak raz grałem z nim w teamie zauważyłem że biegnąc z nożem,(ja też biegłem) biegł 2 razy szybciej niz ja. Albo raz zauważyłem że czeka za skrzynią w Duscie, a po chwili 3 hedy walnal. :) Po tym incydencie wiedziałem że ma cheaty.

blaiR
14-08-2007, 13:21
no zgadzam sie z wami juz nie raz skapłem sie za on ma czity :/