PDA

Zobacz pełną wersję : Miejsc Które Chcielibyście Odwiedzic NAJBARDZIEJ ...



aniaM
25-03-2007, 20:42
Ja szczerze Chciałabym Pojechac Do Egipty ;-) (od Dziecinstwa) ... Piramidy , Sfinksy , grobowce i mnóstwo Tajemnic ..! :-> a Wy Gdzie Byście Chcieli Wyjechac?

Eragon
25-03-2007, 20:45
Ja bym chciał pojechać do Nowego Jorku, zobaczyć te wielkie i nowoczesne miasto. Poprostu chciałbym zobaczyć jak ludzie żyją w Ameryce w takich miastach.

miazga12
25-03-2007, 21:41
ja mam całkiem inne miejsce chciałbym polecieć w kosmos :PP na astronomi prawie wogule się nie znam ale chceiałbym zobaczyć jak jest w kosmosie (potem by nie było że latam i mam czity:P)

Eragon
26-03-2007, 15:27
ja mam całkiem inne miejsce chciałbym polecieć w kosmos :PP na astronomi prawie wogule się nie znam ale chceiałbym zobaczyć jak jest w kosmosie (potem by nie było że latam i mam czity:P)

Wiesz że mnie to też interesuje? w ogóle, skąd sie ten komsmos wziął? jak powstał, kto go stworzył, bo może i wierze w boga ale jakos wątpie żeby stworzył kosmos.. taki ze mnie mały Ateista.

dr4gon
26-03-2007, 16:02
AniaM napisała:

Ja szczerze Chciałabym Pojechac Do Egipty (od Dziecinstwa) ... Piramidy , Sfinksy , grobowce i mnóstwo Tajemnic ..! a Wy Gdzie Byście Chcieli Wyjechac?

wiesz co Wojtaczka organizuje taką wycieczke : :] tylko nie iwem czy do egiptu :-) tylko koszt 2000zł :-P a ja zawsze chciałem pojechać na Hawaje ;-) plazą, drinki, muzyczka i .... :-D tak jak widziałe mz filmów to taka zarąbista atmosfera tam poanuje :-P

Mr.Blyskawica
26-03-2007, 16:32
tak jak widziałe mz filmów to taka zarąbista atmosfera tam poanuje
No tak ale na filmach to wszystko jest inaczej:)
Aja najchetniej to pojechał bym do Kambodży: :hah:
A tak na serio to tez w kosmos gdzies na marsa!!

Batman
23-04-2007, 21:35
ja chciałbym chetnie odwiedzic stadion, w którym bedzie rozgrywany finał mistrzostw europy w 2008 roku. Jeszcze żeby widzał na mórawie polską reprezentacje. A mistrzostwa są chyba rorgrywane w Austria - Switzerland. :what:

Andri99
23-04-2007, 21:48
Ja chce odwiedzic stadion wolnych i chce ogladac na nim, nasza druzyne co najmniej 4liga.:) Jest to realne, ale wykonalne.:)