PDA

Zobacz pełną wersję : Niepołomice: Policja szuka zabójców



dr4gon
24-03-2007, 16:49
[shadow=orange:2bfe778101]Niepołomice: Policja szuka zabójców[/shadow:2bfe778101]

http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/Policja_szuka_napastnikow_1524817.jpg

Wtorek, 20 marca (12:04)

Policja szuka dwóch mężczyzn, którzy wczoraj wieczorem w Niepołomicach koło Krakowa ugodzili nożem trzech młodych ludzi. Jeden z rannych zmarł w szpitalu w trakcie operacji. Dwaj pozostali - w stanie ciężkim - walczą o życie.
Pracownicy niemieckiej firmy MAN wracali samochodem do domu. W centrum Niepołomic, tuż przed ich auto wbiegli dwaj młodzi ludzie, którzy chcieli przejść przez ulicę.
Kierowca zatrzymał samochód, przepuścił pieszych, doszło jednak do kłótni. Kiedy nieco dalej pracownicy MAN-a zaparkowali i wysiadali z samochodu zostali zaatakowani - właśnie przez tę dwójkę pieszych, uzbrojonych w noże. Dostali kilkadziesiąt ciosów.

Żródło : interia.pl

P.S. zapomniałem to dać wcześniej...

ex0n
24-03-2007, 17:10
No słyszałem o tym właśnie.. całą lecke w środe o tym gadaliśmy w szkole.. I ponoć jeden miał 80 ciosów nożem zadanych.. czy łacznie 80 ciosów nożem zostało zadane.. nie jestem pewnien.. Ale na to co się stało to brak mi poprostu słów.. :sad: :sad: :sad:

ps; dragon bardziej to pasuje do new ze świata raczej.. :roll:

Cava
24-03-2007, 23:13
obaj kolesie juz siedza i z tym 80 ciosami to bajka, zadano ich laczni 12, juz od srody maja sprawcow (kto to byl to nie bd podawal nazwisk z wiadomych przyczyn) ale na prawde trzeba byc psychicznym zeby cos takiego zrobic

dr4gon
25-03-2007, 01:47
no w sumie masz racje przeniose... ci kolesie byli podobno z osiedla w niepoł :| bo kumpel tam mieszka i mówił ze znał ich :? to so poprostu sprane muzgi....

Jack Sparrow
14-04-2007, 21:07
Niepołomice Staja sie Grozne w Nocy
Ale Juz po wszystkim Poszli siedziec

Alucard
05-07-2007, 11:42
Poprostu za dużo BIAŁEGO i z muzgu im nic nie zostało :/