PDA

Zobacz pełną wersję : Bajka Dragon Ball



dr4gon
28-12-2006, 03:41
Narazie temat założyłem w filmach bo jeszcze nie ma odpowiedniego działu do bajek :mrgreen: chciałem sie was spytać czy oglądał ktoś DB :?: a jak tak to wasze ulubione postacie :?: formy wojowników :?: która cześc wam sie najbardziej podobała a która nie :?: co was wkurzało w DB :?: i wogule piszcie co chcecie na temat DB :-)

I am what I am
28-12-2006, 10:00
Jeśli ci o bajki to oglądłem :mrgreen: nie bardzo pamiętam formay, ale moją ulubioną postacią jest Vegeta, i ten taki łysy z kropkami na czole(nie pamiętam imienia). Bajkabyła spoko. Pamiętam jeszcze jak Komórczak poł świata rozwalił :-D Ej a to on się zminił w Bubu (tego różowego kluska) :?:

dr4gon
28-12-2006, 12:02
ten z kropkami to Kuririn ;-) nie nie komarczaka zabił Son Gohan :lol: Bubu to całkiem inny kolo i on wytępił cały świat :mrgreen:

I am what I am
28-12-2006, 12:27
Oj trochę mi się pomieszało :-( ah ta skleroza ;-) Jeszcze Trunk był cool :mrgreen: co prawda zabił, ale ile ewolucji komórczak przeszedł :idea: i ile na rozdu...al wtedy :-P

aniaM
28-12-2006, 12:45
tak no wiec ja Zaczołam ogladac Gdzy miałam 13 lat :lol: Ale ogladam To nadal(ja Kocham Tą bajke noramalnie)!! :!:
Najlepszym Bohaterem Jest Songo Kan & Trunks(jak Przylatuje z Przyszłości i walczy z Komórczakiem a Puznije staje sie Kujonek i uz Go nie Lubie 8-)
nawspanialszym momentem w całej bajce jest WALKA GOHANA Z KOMÓRCZAKIEM
tu przedstawine jest jak osiaga Forme SSJ2, :mrgreen:
..TO JEST PIĘKNA BAJKA kTO NIE OGLADAŁ NIECH ZAŁUJE..

PS.co bo Songa też go lubie bo jest Smieszny..: :-P
PS2.Vegeta zawsze taki przemądzały jest i to mnie w nim denerwowało...''JA JESTES STWORZONY BY ZABIĆ KAKAROTA''-a nawet mu siła nie dorównywał
PS3.Fajna jest tez walka Songo z Brollym :-D
PS4.jeszcze Szatan Serduszko , (zapomniłabym_) :roll: zawsze ratował zycie Gohanowi..
i ta jego pelerynka...
aha i nie lubie seri GT bo tak jest mały Songo i głupia Pan..<--Córka widel & Gohana

..NAJSILNIJESZYM SAYANEM W CAŁEJ BAJCE JEST OCZYWISCIE GOHAN...

PS5.Dzieki DR4GON ;-)

Jack Sparrow
28-12-2006, 13:35
Tak Teraz Moja Kolej Szczeze to wychowałem sie na Tej Bajce Jedną z Najbardziej Zajebi.... Bajek jakie Kiedykolwiek Oglondałem ja sie Wychowałem na Tej Bajce.

Najleprzą Czescią Był DRAGON BALL Z Poniewaz tam sie wydarzyło najwięcej i najbardziej wyrównanych walk Typy : :-> :arrow:

SONGO KAN - KOMÓRCZAK
SZATAN SERDUSZKO - KOMÓRCZAK (podobała mi sie ta walka)
MAJIN VEGETA - SONGO ( Fajna Walka a Potem to Poswięcenie Vegety Dla Swiata)
TRUNKS - KOMÓRCZAK (Zmiana TRONKA ooooooo Fajny Pokaz )
SONGO , VEGETA - BUBU

Według mnie Najleprzymi postaciami są :arrow:
SONGO
TRUNKS
SZTAN SERDUSZKO
VEGETA
SONGO KAN
ITP

Oki mam Jeszcze Duzo Do Napisania Ale Chyba Wystarczy :-D :?: :evil:

dr4gon
29-12-2006, 06:10
to ja tez dożuce troszku od siebie :mrgreen: ja tą bajke obczaiłem jakos w gimnazjum jak leciała na RTL7 :lol: i ogladałem urywkami :-P a potem całe serie Db, DBZ i DBGT załatwiłem se na kompa :mrgreen: noi wszystko oglądłem kilka miesiecy mi to zajeło ale naprawde zajbeista fabuła tam jest :-) najbardziej mi sie podobałą walka z Freezerem :-P a najlepsze postacie to Goku & Vegeta bo całą bajke sie Vegeta ściga żeby byc silniejszy os Songa ale mu sie to nie udaje :!: i zajebisty jest ten motyw na końcu jak go smok zabiera.........

aniaM
29-12-2006, 11:41
niop ja sie na Końcu Popłakałam jak Songa zabrał Smok:( :-( :cry:

Alucard
01-01-2007, 21:36
Wedlug mnie najlepszy jest VEGETA poprostu wymiata :mrgreen:

Komandos
23-01-2007, 12:31
ehhh lubie te bajeczke w 1 cesci podobalo mi sie jak songo rozp*******l cala armie czerwonej wstegii. potem cala "Z" mi sie podobala a co do GT to mam mieszane zdania. ale w GT fajne byly smoki z kul

Cava
23-01-2007, 13:17
Mam kazda serie DB na DVD :]

Gohan
19-02-2007, 19:54
Dragon Ball zarąbista bajka warto oglądnąc ;-) są fajne postacie np.
SON GOKU , SON GOTEN , SON GOHAN,FREEZER , CHI CHI , VEGETA , VEGETA OU :twisted:
naprwade warto oglądnąć

Batman
10-03-2007, 20:01
Kiedyś to oglądałem teraz nie mam zabardzo czasu bo ide do szkoły przyjde poucze sie włącze kompa posiedze zagram w cs'a i ide spać :roll:

wojo24
15-04-2007, 08:42
Uwielbiam DB ^^, mam cale GT, i czesc Z z bubu saga, ale powoli sciagam tylko ze mam juz limity na maegaupload i na rapidzie wiec stoje w miejscu...

Sasek666
01-08-2007, 23:01
Nom ogladalem kazdy odcinek kinowe filmy mam na plycie :D
na tym sie wychowalem :D pamietam jak byly karty dragon ball :D
mialem z jakies 160 :D

blaiR
15-08-2007, 16:04
slyszlem cos o tej bajce ale jej jeszcze nie ogladalem i chyba nie bede jej ogladac

Polonista ||
30-06-2008, 18:43
Kiedyś pamiętam ,że ta bajka leciała o 15.00 na TVN 7 . ZAWSZE JĄ OGLĄDAŁEM :] Uwielbiałem tą bajke .