PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki mikrofon z słuchawkami??? POMOCY!



skinek66
01-07-2008, 12:53
Mam malutki dylemat, otóż jestem na kupnie mikrofonu ze zintegrowanymi słuchawkami. Pieniądze przeznaczone na zakup wynoszą 40 zł. nie licząc kosztu przesyłki.
Poszukuje takiego aby działał mi w Cs'ie (wszystkich wersjach) oraz w skypie (raczej wszystkie pójdą). Możecie mi podać nazwy tych co wy macie i wam działają poprawnie (bez szumu itd.)ale żeby były jeszcze dostępne w sprzedaży ;) . Tylko jeszcze przypomne tak jak już pisałem cena nie może przekroczyć 40 zł. no chyba, że jakaś super okazja i kosztuje o 7 zł. więcej to podajcie też linka do aukcji na allegro.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że jakiś specjalista odpisze.

[ Dodano: 02-07-08, 16:27 ]

Mam malutki dylemat, otóż jestem na kupnie mikrofonu ze zintegrowanymi słuchawkami. Pieniądze przeznaczone na zakup wynoszą 40 zł. nie licząc kosztu przesyłki.
Poszukuje takiego aby działał mi w Cs'ie (wszystkich wersjach) oraz w skypie (raczej wszystkie pójdą). Możecie mi podać nazwy tych co wy macie i wam działają poprawnie (bez szumu itd.)ale żeby były jeszcze dostępne w sprzedaży ;) . Tylko jeszcze przypomne tak jak już pisałem cena nie może przekroczyć 40 zł. no chyba, że jakaś super okazja i kosztuje o 7 zł. więcej to podajcie też linka do aukcji na allegro.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że jakiś specjalista odpisze.

Odpisze ktoś?? Może wy napiszecie jaki macie sprzęt i wam działa bez szumu itd. ??

Guciu
22-08-2008, 13:56
Poczukaj troche na alledrogo, ja mam sam mikrofon od Tracera i niemam szumów najlepiej kupic jakiś orginalny.
Liink (http://www.allegro.pl/search.php?string=mikrofon+%2B+s%C5%82uchawki&location_radio=2&state=0&city=&distance=1&postcode=&st=gtext&order=t&buy=0&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=1&price_to=40)

Mariosz
22-08-2008, 13:58
Uzbieraj sobie trochę jeszcze kasy i kup sobie słuchawki creative fatal1ty + doczepiany mikrofon. Cena 130 zł w PROLINE :)

add!.
27-08-2008, 16:24
Uzbieraj sobie trochę jeszcze kasy i kup sobie słuchawki creative fatal1ty + doczepiany mikrofon. Cena 130 zł w PROLINE :)


nom z tym sie zgodze najlepsze sa Creative Fatal1ty GamniG wiem bo sam ich używam...