PDA

Zobacz pełną wersję : ludzie do cba



miazga12
23-03-2007, 18:21
szukamy wiary do klanu CBA każdy będzie przetestowany jak coś to pisać tu albo na gg:4074888

Haszcz
23-03-2007, 18:23
no testerami są JA i Mi@zg@

Mr.Blyskawica
24-03-2007, 11:45
A dlaczego ty??A napszykład nie ja albo kto inny

miazga12
24-03-2007, 13:37
bo Mandaryna jak Ci nie jest obiaśnione to Ci moge powiedzieć ja jestem CL a killzon to VCL jak coś to my będziemy testować w najgorszym przypadku CoCo ty się ciesz mandaryna bo z CBC sobie zagrasz

Haszcz
24-03-2007, 13:58
bo Mandaryna jestyem bardzo dużo lepszy do Ciebie

Eragon
24-03-2007, 14:48
bo Mandaryna jestyem bardzo dużo lepszy do Ciebie

... i przy okazji masz mózg większy o ten 0.1 cm..

(Długi ma mózg wielkości orzeszka)

I am what I am
24-03-2007, 14:54
bo Mandaryna jestyem bardzo dużo lepszy do Ciebie
Pomyślcie chociaż raz nad sensem swoich wypowiedzi po piszecie coraz głupzse posty.

Haszcz
24-03-2007, 15:08
mój móżg jest z 10 cm wieszy bo on ma sianow łbie

God pisałem szybko wiec dlatego taki sprany post

Andri99
24-03-2007, 15:25
Ten klan to żenada. Beznadziejny pomysl zeby go zalozyc. i kto w nim gra:).
Wezcie sobie koko jeszcze i jakiegos noooba i 5 nie do pokonania.:) ŻAL!!!!!

miazga12
24-03-2007, 16:55
co andri zabronisz mi zakłdac klan !Zobaczysz zagramy z wami i jak Eraagon nie będzie miał WH to dostaniecie

młodysz z braci szeligi(paweł) sam mi mówił kiedy ostatni raz Earagon grał na czitach

Eragon
24-03-2007, 20:15
Eh... paweł ostani raz gadał z tobą z miesiąc temu bo przedchwilą się go pytałem.. I pan wacuś(*kubala) mówił mi że grasz z czitami wiec zakmnij ryj. BO ja mam dowody, (demo którego nie chciałes) a ty tylko sugestiami wacka który jak zwykle robi sobie jaja.. a na sparze był u mnie tylko początek, bo potem polazł do ciebie. A ty wkurzony ze nie grałes odrazu mówisz cziter.. cziter.. eh, dzieciak z CIebie.. :cool:

My graliśmy już 6 sparów, wy 0 (mówiłes że spary bedą codzienie, a nie było jeszcze u was ani jednego)

Pozatym nie wiem jak chcesz wygrac? nawet jakbym ja nie grał to Bam, Andri, Ogi i MRS by was rozwalili..

P.S. robisz postępy, piszesz Eragon z dużej litery, chodź i tak popełniasz błąd dając 2A.

miazga12
24-03-2007, 20:41
Ta spytam się twojego brata w szkole chyba że mu powiedziałeś żeby nic nie mówił chyba wtedy jak pytałem się pawła stał obok niego kuba(kolega Pawła) i jego się też spytam ;] ja grałem na czitach chyba ostatni raz jak grałem na boty z Andrim
Wacek robi sobie jaja wiesz może i ogląda bajki ale ma 16 lat prawie 17 i mówie że masz czity bo wszystkie serwery w sourcu (na starym koncie) masz zabanowane powód:czity i tam byłeś jeszcze na jakiejś stronce ja sobie ją poszukam

my nie mamy serwera i jak umiesz się posługiwać kalendarzem to wiedz że masz klan jest ledwie 1 tyg. i wy graliście 7 sparów ;-D podaj mi je ale takie na serio nie to co np. z 7even co ty wogule był za spar.Chciałeś powiedzieć "nawet jak bym nie grał BEZ CZITÓW to Bam[...] rozwalili bo wiesz ja pisze posta w tępie nie jak ty męcze się jednym postem 3h

Eragon
25-03-2007, 09:53
Ja pisze bez patrzenia na klawe.. :) A Ty lepiej pisz wszystko w WORDZIE żeby Ci się błędy poprawiły. I chłopczyku lepiej unikaj mnie jak ognia bo te Twoje kłamstwa są smieszne. Mam nawet rozmowe na gg jak podawałes mi stronke z czitami i mówiłes że na nich własnie grasz, mogę ją zapodać. Widzisz. Ja MAM dowody, a Ty nie :cool:

I na starym koncie mam 1 bana tylko, spytaj sie BAM'a bo ma moja konto. A po zatym nie mam nowego konta. :) Nie kupowałem go, ma się znajomości. ;]

I tak, gralismy 6(gdzie ty widzisz 7 pajacu?)sparów :
PG-Time
Orzys
Hariga
Jakiś tam wczoraj, nie wiem jak mu było, chyba G.F.h jakoś tak
A.K
R.O.D ,

Eh... naucz sie pisać, Bo wdg mnie jak ktoś kibicuje Małyszowi bo jest polakiem a nie umie poprawnie 1 zdania napisac po polsku to powinien jakiemuś kazachowi kibicować. Zresztą jak do mnie jescze kiedyś chodziłes, a po zatym NIGDY nie widziałes na własne oczy czy mam czity, popierasz sie tylko opiniami innych. A sam kiedyś sie mnie na gg pytałes o \
stronke z czitami, Może mam tu tą rozmowe wkleić?

[quote="miazga12"]My nie mamy serva[quote="miazga12"]
A my go mamy..? ehh idź do kościoła sie pomódl.
I wtedy z łowcy zamienisz się w ofiare, a ja bede Ciebie jeździł i mówił że czitujesz. ;]

Ja już nie spamuje, Ty też już nie pisz, jak chcesz pogadać o prawdzie to pisz do mnie na gg, masz chyba jeszcze nr.
I jak będzie spar z CBA ja nie gram, i zobaczysz że dostaniecie, albo w ogule składu nie będziesz miał. Zobaczysz że ja jestem tylko członkiem, a gra cała drużyna.
SORRY za offtopic, chyba dodam miazge do ignore, bo niechce mi sie jego postów czytać.

Mr.Blyskawica
25-03-2007, 15:23
Ejj a ten temat do czego sluzy do wykucania?!?Jezeli nie to zrubcie se taki temat KŁUTNIE!!

Eragon
25-03-2007, 17:23
Ejj a ten temat do czego sluzy do wykucania?!?Jezeli nie to zrubcie se taki temat KŁUTNIE!!

Lol... sam zawsze sie wykłocasz, pozatym ja juz nie nic pisze, a temat kłotnie to se można na gg zrobić. :cool:

Gohan
12-04-2007, 17:50
miazga chyba teraz nie poczebujesz ludzi do cba :what:

miazga12
12-04-2007, 19:44
no już nie.Prosze jakiegoś admina/moderatora o zamknięcie tematu

pidzama
20-03-2008, 16:17
Wy sie klucicie a ja szukam klanu jak by ktos cos wiedzial to piszcie GG:10532011 pozdro