PDA

Zobacz pełną wersję : The Ring



ex0n
18-03-2007, 12:48
[center:5cfceb3875]http://film.onet.pl/_i/film/r/ring/p/tp1.jpg[/center:5cfceb3875]



Reżyseria: Gore Verbinski
Scenariusz: Ehren Kruger
Na podstawie scenariusza: Hiroshi Takahashi
Na podstawie książki Ringu: Kôji Suzuk

Treść:

Film jest opowieścią o tajemniczej kasecie wideo, której obejrzenie grozi śmiercią w ciągu siedmiu dni. Reporterka Rachel Keller (Naomi Watts) nie wierzy jednak w tę historię do chwili, gdy dokładnie w tydzień po obejrzeniu kasety czwórka nastolatków ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Wiedziona ciekawością, Rachel odnajduje kastę i... ogląda ją.

Pierwszy raz słyszałem o tym filmie jak oglądałem którąś część Strasznego Filmu.. :oops: :-D I to mnie zaciekawiło.. Jak na razie oglądałem tylko pierwszą część.. I zarąbiecie mi się podoba.. Zagadkowa trzyma w napięciu i można się lekko przestraszyć.. :-D Musze sobie załatwić drugą cześć.. A wy co myślicie o tym filmie?

dr4gon
18-03-2007, 13:29
hehe pewnie ex0n wczoraj na tvn oglądałęś ten film :-P bo na kompie byś oglądnoł najpierw koniec,początek a potem środek :] bo ty tak oglądasz filmy :-) mi sie ten film tez podobał jak dobrze pamiętam :-D a dwujki tez jeszcze nie oglądałem :-P tylko zaczynają mnie wkurzeć te nowe horrory (tytułów nie znam ale widziałem zapowiedxi) bo w nich często sie ukazuje jakaś dziewczynka która sie pojawia,zabia i strszy :razz: to tak jak z polskimi serialami wyszła Fala zbrodni to potem 10 innych o policjantach :what:

ex0n
18-03-2007, 13:38
No fakt oglądałem wczoraj i to mnie zmotywowało do tego tematu.. :-D Ale już kiedyś w TV oglądałem.. Ale mi się zarąbiecie podobał ten motyw z tą dziewczynką.. w ogóle fabuła zarąbiecie obmyślona.. :-D Ciekaw jestem tej drugiej części.. :-P

Jack Sparrow
14-04-2007, 20:54
Nigdy Mi sie Ten Film niee podobał