PDA

Zobacz pełną wersję : Jesteś Bogiem (2012) - postać Krzysztofa Kozaka



ex0n
03-10-2012, 00:55
"Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza - Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera - Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy dzięki oryginalnymm utworom, takim jak słynny "Jestem Bogiem", stali się głosem pokolenia młodych Polaków.


http://www.youtube.com/watch?v=jWFt4DmHrWk&feature=fvst


Jakie macie wrażenia po filmie? Ostatnio wybuchło dużo kontrowersji szczególnie obok postaci Krzysztofa Kozaka którego postać przedstawiona w filmie daleko odbiega od rzeczywistości. Krzysztof Kozak napisał oświadczenie w którym opisał i odniósł się do sytuacji przedstawionych w filmie które stawiają go w złym świetle. Dodatkowo to zostało potwierdzone już przez kilku raperów np Peje.
Jeśli natomiast chodzi o sam film to zrobił na mnie duże wrażenie. Mam nadzieję że nie okażę się zaraz że kolejne rzeczy są fikcją. Z drugiej strony jest to film a nie dokument ale informacja na początku że film jest na prawdziwych faktach trochę razi jeśli wychodzą odrazu po jego emisji dowody na temat zmiany wydarzeń.
A wy co sądzicie o tej całej sytuacji ?

Vader
12-11-2013, 22:58
Film jest bardzo ciekawy. Oglądałem go już z 10 razy, a ciągle mi się nie nudzi :P

A co do tej sytuacji to faktycznie postać Krzysztofa Kozaka jest bardzo daleka od rzeczywistości ;P