PDA

Zobacz pełną wersję : cs???



suicide
24-05-2008, 18:57
witam. szukam countera tylko ze to nie jest 1.6 :/ kiedys pozyczylem od kumpla pewna wersje i nie moge jej nigdzie na necie znalesc :/ pamietam tylko tyle ze zupelnie inne menu mialo niz 1.6 o ile dobze kojaze to literki byly pomaranczowe oraz zupelnie inny obrazek byl pod menu:/. poza tym instalowalo sie w foldeze nie valve tylko sierra i nie bylo tych zielonych okienek jak ze steam-em. oczywiscie mam orginalna wersje countera-strike-a antology, ale dziala strasznie wolno i od cholery miejsca na dysku zajmuje.chcial bym sobie bardzo pograc bo juz dawno nie gralem bo mialem szkole i w ogule ale za cholere nie moge tego nigdzie znalesc ;-( szukam juz 3 dzien, moze ktos pomoze, byl bym bardzo wdzieczny. pozdro

[ Dodano: 25-05-08, 16:17 ]
dorbra juz w sumie znalazlem to co chcialem ale mam problem:/ sciagnelem hf i na to zainstalowalem cs-a 1.5. zainstalowalem boty ale mimo to nie dziela :/. potrzebny jest jakies patch?? bo ja juz na serio nie mam pomyslu co mozna jeszcze zrobic. blagam pomozcie bo inaczej z nudow zdechne przed kompem :/

Marins
27-05-2008, 19:24
Pobiez Pacha :
"cs16pach_full_V23"

Pobiez go i zainstaluj w miejsce gdzie zainstalowales csa

Powinno Dzialac :] :]