PDA

Zobacz pełną wersję : Heroes III.....



dr4gon
01-03-2007, 22:32
Kurde dziwne że jesscze tego tematu nie założyłem :-P bo zakładam go na każdy forum jakim byłem ;-) graliście,gracie i czy macie jeszcze zamiar grać w Heroesa III :?: inetresuje mnie wasza opinia o tej grze :-) :-) co wam sie podoba a co nie :?:

Dla mnie najlepsza i wypasiona jets część III bo IV i V odpada całkowice :-/ :-/ a I i II też jest spoko ale to nie moje czasy były jak sie w te cześci grało i się nie wciągłem :-P przeważnie grałem Castle na zmiane z Dungeonem :mrgreen: i nawe teraz co jakiś czas sobie ją zainstaluje i pogrywam sobie....

dr4gon
01-03-2007, 22:32
Kurde dziwne że jesscze tego tematu nie założyłem :-P bo zakładam go na każdy forum jakim byłem ;-) graliście,gracie i czy macie jeszcze zamiar grać w Heroesa III :?: inetresuje mnie wasza opinia o tej grze :-) :-) co wam sie podoba a co nie :?:

Dla mnie najlepsza i wypasiona jets część III bo IV i V odpada całkowice :-/ :-/ a I i II też jest spoko ale to nie moje czasy były jak sie w te cześci grało i się nie wciągłem :-P przeważnie grałem Castle na zmiane z Dungeonem :mrgreen: i nawe teraz co jakiś czas sobie ją zainstaluje i pogrywam sobie....

Bam
01-03-2007, 22:36
zgodze się z Toba w 100% ;-) kultowa gra :-D

ja tam lubiłe wszystkie zamki oprócz "Wrót Żywiołów" :-P

pamiętam te czasy gdy zbieraliśmy się u Apollyona i Eragona we czterech czy pięciu i graliśmy po kilka godzin dziennie :D zazwyczaj było to w wakacje i ferie :-D

Bam
01-03-2007, 22:36
zgodze się z Toba w 100% ;-) kultowa gra :-D

ja tam lubiłe wszystkie zamki oprócz "Wrót Żywiołów" :-P

pamiętam te czasy gdy zbieraliśmy się u Apollyona i Eragona we czterech czy pięciu i graliśmy po kilka godzin dziennie :D zazwyczaj było to w wakacje i ferie :-D

dr4gon
01-03-2007, 22:38
hehe to ja też tak robiłem z nusfitem,perdkiem,morawskim i kurakiem :mrgreen: :mrgreen: ja w sumie najdłuzej na raz grałem z nusfitem u mnie :-P od 14 do 5:30 :mrgreen: z tym 2 przerwy na jedzienie po ok 30 min :-P no to ok 15h :-D

dr4gon
01-03-2007, 22:38
hehe to ja też tak robiłem z nusfitem,perdkiem,morawskim i kurakiem :mrgreen: :mrgreen: ja w sumie najdłuzej na raz grałem z nusfitem u mnie :-P od 14 do 5:30 :mrgreen: z tym 2 przerwy na jedzienie po ok 30 min :-P no to ok 15h :-D

ex0n
01-03-2007, 22:40
No ja w I czy II nie gram.. IV to kompletny nie wypał.. a H3 to poprostu brak określenia o tej grze.. Ile to nieprzespanych nocy na tej grze spędziłem.. :mrgreen: Co nie Fest3r? :-P Do tej pory mam zainstalowaną.. :-P Ale odstawilem ją i teraz tyle uwagi poświęcam CS.. :-P

ex0n
01-03-2007, 22:40
No ja w I czy II nie gram.. IV to kompletny nie wypał.. a H3 to poprostu brak określenia o tej grze.. Ile to nieprzespanych nocy na tej grze spędziłem.. :mrgreen: Co nie Fest3r? :-P Do tej pory mam zainstalowaną.. :-P Ale odstawilem ją i teraz tyle uwagi poświęcam CS.. :-P

Bam
01-03-2007, 22:40
My graliśmy w składzie:

Ja :-P
Pituś
Krzysiek (brat Piotrka :-P )
Krzysiek P. :-D
Wacek :mrgreen:
i czasem Rudy lub najmłodszy z braci Sz. :-P

Bam
01-03-2007, 22:40
My graliśmy w składzie:

Ja :-P
Pituś
Krzysiek (brat Piotrka :-P )
Krzysiek P. :-D
Wacek :mrgreen:
i czasem Rudy lub najmłodszy z braci Sz. :-P

I am what I am
01-03-2007, 22:59
Też ciuopałem dużo w tą grę :mrgreen: Ja lubiałem inferno i tą z goblinami(nie pamiętam nazwy), też się w 4-5 zbieraliśmy ale nc wam to nie da jak wymienie bo nie znacie :-/ Jeden zawsze brał zamek nieumarłych (szkielety, zombie), drugi jednorożce ,elfy. Ale to było troche temu i nie pamiętam nazw zamku. Mi się 1 i 2 podobały :mrgreen: 4 wogóle to niepoeozumienie, a w piątke ostatnio grałem ale na ustawieniach starych znaczy się nie 3D tylko stary widok. Ale i tak 3 wymiata :mrgreen:

I am what I am
01-03-2007, 22:59
Też ciuopałem dużo w tą grę :mrgreen: Ja lubiałem inferno i tą z goblinami(nie pamiętam nazwy), też się w 4-5 zbieraliśmy ale nc wam to nie da jak wymienie bo nie znacie :-/ Jeden zawsze brał zamek nieumarłych (szkielety, zombie), drugi jednorożce ,elfy. Ale to było troche temu i nie pamiętam nazw zamku. Mi się 1 i 2 podobały :mrgreen: 4 wogóle to niepoeozumienie, a w piątke ostatnio grałem ale na ustawieniach starych znaczy się nie 3D tylko stary widok. Ale i tak 3 wymiata :mrgreen:

miazga12
02-03-2007, 13:03
zbieraliśmy się u eragon i graliśmy tak jak BAM pwiedział. I zazwyczaj komp mnie rozwalał :-P bo byłem najgorszy :-/ III jest spox.I nie wiedziałem jak sie atakuje naciskałem wsztsko i nic :-| :-P II tylko widziałem raz jak dlugi12 i killzon chwalili się w skole że prszeszli 2 czy 3 misje.IV nudna no ale ma swoje zalety (to po co by Eragon kupował złotą edycje) V mam z dodatkiem i kumpel brachola jak przyjezdża z wojska na 2 dni to z 48h to 40h grają w herosy a 8h idą na krzyżówki

miazga12
02-03-2007, 13:03
zbieraliśmy się u eragon i graliśmy tak jak BAM pwiedział. I zazwyczaj komp mnie rozwalał :-P bo byłem najgorszy :-/ III jest spox.I nie wiedziałem jak sie atakuje naciskałem wsztsko i nic :-| :-P II tylko widziałem raz jak dlugi12 i killzon chwalili się w skole że prszeszli 2 czy 3 misje.IV nudna no ale ma swoje zalety (to po co by Eragon kupował złotą edycje) V mam z dodatkiem i kumpel brachola jak przyjezdża z wojska na 2 dni to z 48h to 40h grają w herosy a 8h idą na krzyżówki

Haszcz
02-03-2007, 20:16
ja gralem w II , III , IV , V ale trójka jest wypasiona
mam i gram

Haszcz
02-03-2007, 20:16
ja gralem w II , III , IV , V ale trójka jest wypasiona
mam i gram

Eragon
06-03-2007, 16:46
III miażdzy, ale nie zgodze się ze IV to nie wypał, mi się bardzo spodobała, Moze na kilka osób lepiej grać w III, ale tak solo to wole w IV.

Lol.. mam Deja Vu... Albo Sen który kiedyś miałem. Śnił mi się ten moment jak pisze tego posta.. :-/

Mr.Blyskawica
07-03-2007, 16:23
No mi sie najbardziej podobaja heroes III najlepsze a gral ktos w Heroes 1 ja gralem :]

[ Dodano: 2007-03-09, 14:44 ]
Dr4gon po 1 noie moglem dac wiecej niz 3 pytania do ankiety!!
A poza tym czemu ty w termacie nie zrobiłes ankiety??

Jack Sparrow
14-04-2007, 20:38
Gram w To Ale poszukuje Heros V Ma Ktos ?? a Tak Pozatym Zajebsita Gra

miazga12
14-04-2007, 20:46
ja mam V nawet z dodatkiem i według mnie jest tylko troszke gorsza od III fajna gra. Grafa w V też fajna w sumie to gra jest lux :)

wojo24
15-04-2007, 08:19
Pamietam ze kilka lat temu kupilem koledze na urodziny Heros III, a pozniej ja se zaltawilem i przez siec gralismy.

blaiR
20-08-2007, 09:30
gra jest swietna gram juz w nia od dawna i naprawde polecam

Sasek666
20-08-2007, 14:44
gralem w nia troche gralem i gralem teraz mi sie znudzila :/ nawet mam oryginala z cd-keyem :P

Eragon
20-08-2007, 20:00
Też mam orginała ale CD-key'a nie ma..
;P

Sasek666
21-08-2007, 08:24
hehe :D tez tak mozna :P