PDA

Zobacz pełną wersję : GTA IV już w sieci



ex0n
26-04-2008, 14:33
[center:b19c75cf09]http://gry.onet.pl/_i/gry/g/gta4_155n.jpg [/center:b19c75cf09]


Piraci nie próżnują i "Grand Theft Auto IV" jakimś cudem już pojawiło się w sieci.

Piraci nie próżnują i "Grand Theft Auto IV" jakimś cudem już pojawiło się w sieci.
Take-Two może mieć powód do zmartwienia. Na kilka dni przed oficjalną premierą Grand Theft Auto IV, tytuł pojawił się w sieci P2P. Na szczęście jest nadzieja, że niewiele osób zdecyduje się na taki sposób "zdobycia" gry.

Tytuł wciąż bije bowiem rekordy w przedsprzedaży, a gdy trafi na sklepowe półki, jego sprzedaż jeszcze wzrośnie.


źródło: gry.onet.pl

eprfi
30-04-2008, 17:19
:O lol. Pewnie ktoś z zarządu dał grę już w sieć i teraz płaczą. Ale to będzie przełom :-D na premierę lecę do sklepu ;-D

Eragon
30-04-2008, 19:16
Piractwo to największe złodziejstwo świata.. ;/ Piraci czują sie bez karni, ale wiem więcej na ten temat. Otóz piraci którzy jako pierwsi zdobyli GTA 4(piracką wersje) grając w nie zapomnieli wyłączyć usługe XBOX LIVE, przez co microsoft ich namierzył(tzn ich ip) i że policja poda ich adresy. Po 2 dniach piraci dostali zarzuty o kradzież cudzego mienia. A ich konta zostały permentnie zbanowane..

Co do GTA 4 - nie rozumiem co ludzie widzą w tej grze, cała ta seria jest dla mnie nudna... nie mam zamiaru grać, a jak już zagram to z czystej ciekawości..

westru
01-05-2008, 08:34
Eragon masz racje , GTA VC to było coś , SA padło tylko multi cos ugrywa , sadze ze GTA 4 będzie i będzie czyli duże hallo bez poparcia np : filmiki z G4 sa nudne , SS nic nie daja a świat szaleje .

eprfi
04-05-2008, 15:49
Dla mnie GTA jest i będzie grami "legendami" czy to była I czy III. W SA nadal pogrywam nie tylko w Multiplayer ale i w Single też. Jednakże VC zgadzam się z tobą westru, to było coś :-D No ale nawet w filmikach można zauważyć już tą profesjonalną grafikę wraz z interfejsem. Zobaczymy co z tego wyniknie ja śledzę cały czas życie GTA IV :-D i już mam kasę na premierę :-P.

neU
07-05-2008, 08:39
Ja niestety nie mam xboxa ale bede sie wbijal kumplowi na hate bo mnie juz zaprasza bo se kupil ta gierka xD