PDA

Zobacz pełną wersję : sO. Klan Serwer -NoN Steam-



BoXeRek
26-04-2008, 00:04
Witam, jestem graczem na serwerze klanu "Sąd Ostateczny" (sO.) .

Klan posiada własny serwer, który osobiście z własnej inicjatywy zamierzam rozkręcić ponieważ czasami stoi pusty :)

IP: 80.238.112.242:27136
hasło: kg

Ilość Slotów: 16

Serwer: 24/7

Pluginy: AMX MOD X

Pingi: Osobiście mam max. 30

Rodzaj serwera: NoN-Steam

Ochrona: Niema (HLTV nagrywa całą grę, niedługo w życie może wejść SXE)

Administratorzy:
Z tego co wiem Administratorami są wszyscy członkowie Klanu sO. którzy składali się na serwer.

Dlaczego akurat ten serwer?

1. Nie dostaniesz banów za nic, nie sądzimy bez powodu i mamy swój regulamin.

2. Każdy gracz ma własny poziom.. wiemy o tym dlatego tutaj każdy znajdzie równych sobie, co daje wspaniałą grę.

3. Nie sprzedajemy ani nie rozdajemy Adminów na prawo i lewo więc wiesz że osoba posiadająca Administratora jest jednym z Klanowiczów.

Pamiętaj Tag w Nicku nie czyni nikogo Klanowiczem!

4. My słuchamy gdy Ty mówisz więc tego samego wymagamy od graczy. Jesteśmy otwarci na propozycje oraz różne zmiany na serwerze.

5. Staramy się zawsze zachowywać kulturalnie wobec innych graczy oraz być wyrozumiałymi, ale pamiętajcie też jesteśmy ludźmi i możemy się wkurzyć. :)

6. Bany są przeważnie omawiane z Głównym Administratorem, co daje Ci pewność że nie zostaniesz zbanowany za powietrze. :roll:

7. Na serwerze często jest HLTV co utrudni życie cheater'om.

8. Z naszej strony możesz liczyć jedynie na sprawiedliwość, lecz musisz przyjąć decyzję Administratora która jest nieodwołalna (decyzja jest odwołalna jedynie w wypadkach które wymagają ponownego rozpatrzenia)

9. Mam nadzieję że choć trochę zachęciłem was do gry :)

Z góry dziękuję za przeczytanie oferty którą oferuje serwer sO.

Pozdrawiam
Jeden z graczy ;)