PDA

Zobacz pełną wersję : Bugi na awp_city



[S]lAf[I]
22-04-2008, 12:52
Odrazu mówie że na większości serwerów jest to zabronione(wykożystywanie bugów)

1.Najlepiej na awp_city być w CT wybrać gościa w czarnym stroju(tego z maska gazową) i wejść do czarnego budynku, schować się za słupkiem pod schodami.Wtedy jesteśmy teoretycznie bezpieczni i mamy widok na miejsce w ktorym jest bug na bugu ;]
Czyli ten dom bez dachu z "gołej cegły".Tam widzimy terro przez ściany,możemy przez nie walić ale wtedy ktoś może powiedzieć że mamy wh.
Najlepiej poczekać aż któryś terro zacznie powoli zbliżać się do okna i gdy zobazym jego kawałek walimy w klate i po gościu.
2.Drugie miejsce w ktorym widzimy przez ściany jest to ten niebieski domek po lewej. Nawet nie trzeba zmieniać miejsca :D.
3.Jest jeszcze jedno bezpieczne miejsce...a mianowicie jak jesteśmy w CT ten domek ze schodami co jest po lewej stronie. Tam stajemy w rogu za słupkiem i walimy, tylko musimy uważać na gościa z niebieskiego domku który siedzi w dolnym "oknie" jak go ściągniemy możemy być już prawie spokojni

redux
01-05-2008, 14:28
już to testowałem .......ale już nie mam zamiaru xD

s4il
02-05-2008, 02:37
Ja jeszcze tego nie testowalem xD nawet nieiwdzialem o nich ale sie przyda trzeba wyprubowac :D:D