PDA

Zobacz pełną wersję : zeN.



zeN.
19-04-2008, 19:53
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Wstęp:
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Nick: zeN.
Net: 100 kb/s (ale mam bardzo małe pingi 20-30)
Wiek: 15
Staż: Rok
Skill: Med

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Oferuję:
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Gre TP! Szybkie przyswajanie taktyk (sam jestem dobrym taktykiem) placz off, mutacje, ogar
Obecnosc: Po 15:00 jestem
Oczywiscie posiadam STEAM
Posiadam mikrofon
VT/TS
GTW (www.gtwc.tk) <-- jeden z noobskich ;d, niebede nawet tych klanow wymienial...
(15:00-2:00)mozliwe nocki, dostepnosc calodniowa w weekendy)
Oczywiscie gram TP
Wyjazdy na lany (w wakacje zawsze)
Ogarniecie
Dojrzalosc emocjonalna

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
Oczekuję:
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Mnie w stalej 5!
Gry TP
Zgrania
Wiek: 15+
Milych Ludzi
Czestych Treningow
Czestych CW/Sparow
Czestej obecnosci
Humoru
TS, VT
Ludzi po mutacji!
Lig, lanów..
Strony www | domena.pl itp.
Serwera do gry
Nie szukam dzieci 12 lat +, ktore placza po 1 przegranym sparze!
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Od siebie:
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Szukam klanu z "przyszloscia", ktory bedzie uczestniczyl w esl, gb, cb. Klanu ktory "niepadnie" po miesiacu lub krotszym czasie (mam nadzieje wogole niepadnie). Dobrze by bylo gdyby klan posiadal sponsora; sponsorowal serwer do gry, glosowy, podkladki pod mysz, koszulki itp. W wiekszosci klanow, w ktorych bylem niedochodzily nawet do 1 miesiaca gamingu i "padaly", wiec naprawde szukam stalego klanu.
Moje ulubione bronie to: AWP, M4a1, AK47, USP.
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Kontakt:
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

GG: 11950759
E-Mail: xxzencsxx@gmail.com

Oto moj 'fragmovie' robilem go 15 minut troche zalowy ale pokazalem czesc swoich umiejetnosci (z rana wstalem i go zrobilem, ledwo ocz otworzylem :P).
zeN. Demo (http://www.youtube.com/watch?v=CT1fSWxjxxc)
W najblizszym czasie zrobie o wiele lepsze.