PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z cs po czitach.



marcinnek123
11-04-2008, 20:15
BŁAGAM POMOCY!

Więc moze ja powiem o co chodzi.

Wcześniej normalnie mi sie wlaczal cs, i z czitami i bez
ale wkurzył mnie jeden gosc wiec odpalilem czity...
wchodze w cs'a wybieram serwer albo opcje albo cokolwiek i nagle robi sie czarno
i wychodzi 'wystąpil błąd z aplikacją half-life'
I MOJE ULUBIONE "nie wysyłaj"

pomocy!!!

z gory dzieki :]

Edit by LazLo*: następnym razem dobieraj nazwe tematu do problemu. Ostrzeżenie słowne.

tombcio
11-04-2008, 20:23
Przeinstaluj cs a tak wogóle to po co grać z czitami ???

marcinnek123
11-04-2008, 20:39
no przeinstalowalem 3 razy :( i du.a

kN
12-04-2008, 00:20
to jest kara od boga za czity nie pomoge ci ani nic nie podpowiem powinienes dostac bana za haxy.. -.-

ZoMm
12-04-2008, 00:28
Ale nie rozumiesz ze chciał kolesia wykużyc?

piter01
12-04-2008, 21:40
Witam!
Odinstaluj CS'a i usuń folder, w którym się znajdował.
Zainstaluj od nowa i od razu wgraj patcha
http://numeron.phpx.cz/cs/patch/cs16patch_full_v21.exe
powinno pomóc.
PS i nie czituj!
pozdro

nutella9
12-04-2008, 21:47
kara za czity :-D

może sterowniki padły ?

Zeratul
14-04-2008, 22:40
Najlepiej usuń wszytko co z CSem ma coś wspulnego. Zainstalug grę ponownie i nie sciągaj czitów xD. Jeśli to nie pomożę musze odpowiedzie pytaniem na pytanie xD czy wywala ci się komputer tylko przy CSie? Przeskanuj też komputer programem anty wirusowym. Jeśly to nie tylko przy CSie to trzeba do serwisu. W ostateczności przeinstaluj serowniki. Ale nie wyłączaj systemu sposobem alt-ctrl-delete ja tak raz zrobiłem i musiałem kompa do serwisu zanosic (może poprostu miałem pecha xD)



PS: do Kn: Nie ładnie xD

jackal
21-04-2008, 23:16
heh dzieki czitom to ja sei nauczylem grac bo wiedzialem jak wali i robilem potem sie znudzilo i coj est czyzby pro ? :P Ale teraz nie czituje bo jak odpalam tomi z gry wychodzi :P Jak tu ktos powiedzial KARA ZA CZITY SWIETE SLOWA !!! xD

JaroSima
04-05-2008, 04:18
sa moliwe 2 drogi pierwsza ze czit totrojan atakujacy ci plikisystemowe lub gry gdy masz je wlaczone .. 2 pliki czita lub cs zostaly zbugowane i nalezy przeinstalowac cs w sposob napisany wyzej jesli to niepomaga zrob format dysku systemowego i nie sciagaj citow wlacz gre :P ps moze usun cfg to moze pomuc :P