PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwny Couter strike



Zeratul
10-04-2008, 10:02
1.Widziałem u Kolegi jakiegoś dziwnego Csa. Modele były z sourca i jakies głupie hosty które same biegały ;p. o chyba v 28 albo v 38. Jeśli ktoś wie o jaką ver chodzi to porosze o Link do zciągnięcia tego CSa. Mozna w nim, także pisać na chacie (a nie Cstrike_chat_alldead)


2.Mam problem z dzwiękiem. Nie słysze swoich strzałów a słysze innych. Niektóre rzeczy słysze normalnie a inne znowu cicho. Z moich strzałów słysze tylko łuski upadające na ziemie. Mam nadzieje, że da sie to naprawić.




3.Mam broń ciągle w lewej ręce i nie moge tego zmienić. Podczas gry zminimalizowałem Csa żeby odpisać na gg. Od tego czasu mam popsutą ręke. Prosze o pomoc



Z góry dziękuje PzD.



PS: Jeśli napisałem nie w tym temacie to poprostu to przenieście do dobrego. Raz prosiłem o pomoc to było 20 postów nei ten temat. Prosze o nie pisanie tego a jeśli juz to z Pomocą :) PzD

FrEeqO
10-04-2008, 13:02
1.Widziałem u Kolegi jakiegoś dziwnego Csa. Modele były z sourca i jakies głupie hosty które same biegały ;p. o chyba v 28 albo v 38. Jeśli ktoś wie o jaką ver chodzi to porosze o Link do zciągnięcia tego CSa. Mozna w nim, także pisać na chacie (a nie Cstrike_chat_alldead)

Odp: może podałbys jakieś screeny ?


3.Mam broń ciągle w lewej ręce i nie moge tego zmienić. Podczas gry zminimalizowałem Csa żeby odpisać na gg. Od tego czasu mam popsutą ręke. Prosze o pomoc

Odp: w grze: klikasz "H" -> "HELP" -> "Use right hand"

No i na tyle z tego co wiem :D
+pomógł

eXk#Mati$
10-04-2008, 15:49
2.Mam problem z dzwiękiem. Nie słysze swoich strzałów a słysze innych. Niektóre rzeczy słysze normalnie a inne znowu cicho. Z moich strzałów słysze tylko łuski upadające na ziemie. Mam nadzieje, że da sie to naprawić.


No to tak: sa 2 opcje audio w cs'ie ... jedna odpowiada za slyszenie strzalow chodzenie itp. druga za muzyke w grze ... moze masz bardzo cicho ta 1 .... a jak nie to sciagnij innego patcha :)

Pozdrawiam

Oczko
10-04-2008, 15:50
Co do modeli postaci to może sobie ściągnął

Zeratul
10-04-2008, 21:07
Hah Dzięki co do tej versi zdobyłem ją :) Heh to chyba ja miełem inną ver bo grafe miałem jak w CZ ^^.