PDA

Zobacz pełną wersję : [Nonsteam] *JbV*cLaN*



Gother
05-04-2008, 14:39
[center:84265581e1]*jbv*cLaN* @ GamePad.pl

85.232.234.246:27195

http://img212.imageshack.us/img212/702/jbvgb3.jpg


Pamiętacie serwer klanu *JbV*cLaN* ? Nie mogliście sie doczekać powrotu? Na innych serwerach admini są do bani?
UWAGA!! POWRÓCILIŚMY!
Postanowiliśmy reaktywować serwer. Na chwile obecną budżet nie pozwolił na nie wiadomo jakiego olbrzyma, ale starać się będziemy go ciągle rozwijać i powiększać :)


Podstawowe informacje:

IP: 85.232.234.246:27195
Hasło: łatwo się domyslić.
Sloty: 14 (ciągle rośnie)
Rodzaj: TP
Typ:: NonSteam
Admini: Sucreed , Lodi, AIHSOT
Mapy: Podstawowe +surfy + wiele innych
Czas mapy: 20 minut
Pingi: 20-60
UWAGI: Cziterstwo surowo karane. Nie wykluczone, że na dniach pojawi się SxE.

Zdaniem wielu graczy, świetna muzyka na serwerze :)



Zapraszamy wszystkich graczy do spróbowania fry na naszym serwie.
Prosilibyśmy również o opinię :)
:)[/center:84265581e1]

Zold
29-06-2008, 15:40
Proszę o załatwienie sprawy z Fullspeed ( jakos tak?) Zostałem zbanowany na tym serverze za (niby?) czita.
Nic nie mialem ( wiem ze kazdy tak mowi) ale gdy jakies 10 minut wczesniej Lodi mnie sprawdzal nic nie znalaz (nie mial czego).
Nie raz widzialem jak Fullspeed kickowal/banowal graczy jesli mieli staty lepsze od niego, sam zostalem nie raz kickniety ale sie nie odzywalem gralem dalej bo wiem ze Fullspeed to cienas, sam patrzy przez sciany
Ale teraz jak mnie zbanowal, nawet mnie nie sprawdzil, nic , mialem przez dluzszy czas lepsze staty od niego, gram normalnie a tu wyskakuje Banned

Klata
16-08-2008, 09:01
Mam problem. Dlaczego teraz zawsze jak wchodzę na ten serv pisze mi The password you entered was incorrect. a przecierz hasło jest jbv. Wcześniej wchodziłem bez problemów a teraz nie mogę. Pomocy! ;-(