PDA

Zobacz pełną wersję : Tupac Shakur umarł czy żyje



dr4gon
02-04-2008, 14:36
Jakiś czas temu zaczołem sie interesowac troche życiem 2pac'a :-) ściągłem sobie dokumentalny film o nim i powiem wam, że był bardzo intsresującą osobą :-) ale wszytko co dobre szybko się kończy ponieważ 2pac został zaszczelony 13 Wrzesień 1996 ale czy to prawda......
macie tu adres strony gdzie są zagadkowe teorie o smierci 2pac'a

http://www.szeryfnaz.kgb.pl/teorie.html
a tu wam wkleje kilka wycinek z tej strony, które mnie zaciekawiły...

1. Tupac Shakur wydał album pod ksywą Makaveli. Makaveli był jednym z Włoskich strategów który upozorował własną śmierć by wywrzeć presję na politykach...W swoich książkach pisał o tym że dobry władca powinien się ukrywać i być lisem. Tupac jego książki czytał nawet po kilka razy. Może skorzystał z pomysłu Makaveli`ego

5. W teledysku "Toss It Up" 2Pac ma na sobie buty "Penny Hardaway", a w Teledysku To Live and Die in L.A." ma on najnowsze "Jordan' y", obydwie pary butów nie były dostępne w sklepach przed śmiercią Tupac`a

Pośmiertny album 2Pac'a to MAKAVELI the don killuminati the 7 day theory i to właśnie on jest początkiem teorii o liczbę 7. W zdarzeniach z ostatnich dni życia Tupac'a, najbardziej to wszystko wygląda.
Tupac umarł 7 miesięcy po wydaniu albumu All Eyez On Me. Tupac został postrzelony 7 września i leżał w stanie. Tupac zmarł o godzinie 4:03 co po dodaniu 4+3 daje 7. Tupac miał 25 lat suma 2+5=7 7. Pośmiertny album R U Still Down? (remember me) został wydany 25 listopada znów suma 7. W teledysku "Toss It Up", 2Pac zbija lustro, co oznacza siedem lat cierpienia. Czyżby sygnalizowało 7 lat nieszczęścia ze strony fanów Tupac'a.
Co stanie się w 2003 roku. Czy wyjdzie nowa płyta z nowym Stuff`em. W teledysku do "I Wonder If Heaven Got A Ghetto" Tupac wchodzi do pokoju hotelowego, o magicznym numerze 7 ( czas postrzału Tupac`a). Potem Tupac schodzi do hotelowej jadalni w której zegar na ścianie wskazuje 4:03 (czas śmierci Tupac'a). Znów magiczna liczba 7.

8. - na okładce płyty "The 7 Days Theory" Tupac jest ukrzyżowany (zmartwychwstanie), a poza tym ma pięć dziur po kulach - czy to zbieg okoliczności że zginął od 5 kul?

Ciekawa historia trafila swego czasu do sieci. Otóz w MTV REQUEST (codziennie chyba od 14 do 16) na MTV ludzie zamawiaja sobie utworki przez telefon lub e-mail. I pewnego dnia do prowadzacej przyszedl list o tresci : "Did you think I'd die ?" podpisany Rukahs, Africa. Prezenterka powiedziala tylko "Opps... wrong card". Jednak zainteresowany fan odnalazl miasto Rukahs w Afryce.
To miasto wystapilo zreszta w video do I wonder if heaven's got a ghetto. RUKAHS czytane od tylu to...

W piosence Hold Ya Head pochodzącej z albumu Makaveli The Don - 7 dat theory tuż przed zwrotką jest dialog pomiędzy 2paciem a inną osobą:
Tupac mówi :" can you see me" ten odpowiada: "i see you"
i 2Pac mówi (już jakby szepcząc): "i am alive"


P.S. podałem wam tu fragmenty, które wskazują, że 2pac żyje ale oczywiście to są tylko gdybania i teorie :| co wy o tym sądzicie?? może jednak jest w tym jakaś ukryta prawda?? może 2pac chodzi gdzieś po ziemi i mieszka w cichym zakatku świata?? najlepiej przeczytajcie cały artykuł i sie wypowiedźcie:D:D a może ktoś z was ma jakieś inne wiadomości o 2pac'u :-D chętnie sobie poczytam...
P.S.2 I am what I am ty coś kiedyś o 2pac'u mówiłeś to może masz jakieś ciekawe informacjie o nim....
P.S.3 oczywiście zachęcam do przeczytania całego artykułu bo jets ciekawy...

Eragon
03-04-2008, 13:08
Ciekawe, osobiście nigdy nie interesesowałem się 2pacem, nie słucham takiej muzyki, ani się tym nie interesuje, ale ta "teoria" jest ciekawa, być może prawdziwa, ale niby czemu miałby sie ukrywać? tj. czy miał jakieś powody? może poprostu miał dość sławy i postanowił z tym zkończyć..?

Heh, ale mimo wszystko on raczej nie żyje.. ;]

dr4gon
03-04-2008, 16:12
z tego co mi wiadomo to mugł mieć powody żeby zacząć się ukrywać. Ponieważ był bardzo kontrowesyjną osobą. Miał spinke z kilkoma raperami w stanach. Jeden z nich podobno był "grubą ryba"; został postrzelony; miał rozprawy w sądzie między innymi z gwałt; publicznie najeżdzał na znane osoby np. na Eddie'go Murphy'ego, że nie daje pieniedzy na biednych ludzi co okazało sie potem nie prawdą i żałował tych słów; częste spinki z policją i aresztowania; dostawał pogrózki; noi jednym słowem swoim zachowaniem naraził się pewnym osobą. nie wiem czy czytałeś cały ten artykuł ale są tam ciekawe inforamcjie. Bo widzisz kilka dni przed śmiercią opróżnione zostało jego konto a on sam był ubezpieczony na 72mln dolarów jak sie nie myle. To widzisz sam, że ciekawa sumka i to mugłbyc jeden z powodów-pieniądze. Chyba, że został do tego wszytkiego zmuszony a puźniej go zastrzelono. Tego to już się chyba nie dowiemy....

eXk#Mati$
09-04-2008, 22:43
ciekawe ... na discovery niedlugo bedzie film 24 godziny o 2pac'u...

dr4gon
12-04-2008, 10:16
a nie wiesz kiedy dokładnie pujdzie o nim ten dokument??

Sasek666
14-04-2008, 18:18
o_O ciekawe muszę trochę o nim poczytać

I am what I am
16-04-2008, 17:43
Owszem owszem też rozkminiałem to jakiś czas temu. I w sieci jest pełno podbnych informacji. Głownie mnie ciekawiło jak się osbyło z tymi butami oraz to, że po śmierci wyszło kilka płyt. A teoria z magiczną liczbą się nie sprawdziła. Miało nastąpić odrodzenie po siedmiu latach, jednak nie nastąpiło. Chyba, że siódemka nie oznacza 7 lat później co było sugerowane, ani też 200"7" roku... Tylko co ona mogła by oznaczać. Który dokument oglądałeś? Tupac: Ressurection?;> czy inny, bo znalazłem kilka w sieci, elcz do tej pory nie miałem okazji ściągnąć. Ciekawe zagadka dotyczyła także polskej sceny... Magika i textu słuchaneg na reversie "jeszcze tylko 4"....

P.S. Jeśli to wszytko nei sątylko pomówienia i komputerowe nakładki to możemy się dowiedzieć. Bo jeśli 2Pac nadal gdzieś żyje, to jeszcze usłyszmy o nim przed i wówczas wybuchnie jeden z największych skandali w HH. Te wszystkie fakty stanowią ciekawy zbieg okoliczności...jednak 2Pac kojarzy się z Thug Life -czyli możliwe jest, że gdzieś się ukrywa.

P.S 2 Pwoeim ci, że znów przez twój post zaczynam wracać do 2Pac'a i rozkminiać. I pwoiem ci dwa moje fakty takie z przemyśleń. Teledysk Ghetto Gospel po śmierci, o tym jak ludzie zabijają się w Gettcie. Słowa "Aby znaleść pokój na świecie, musimy znaleść pokój na ulicach". Tu mi coś nie gra, coś jakby było zapowiedziane, że jeśli nie będzie strzelanin gangów itd to być może powróci. Wynikało by, że ma jakieś porachunki. A z tego co wiadomo miał różne tego typu. I drugi moje ulubione stwierdzenie "Only God can jdge me" Tutaj ty m bardziej wskazuje na jakieś nielegalne akcje i ucieczke przed organami sprawiedliwości. Jednak może okazać się, że te teorie wszystkie są mocno naciągane...

[ Dodano: 16-04-08, 23:41 ]
Dr4gon jak coś to mam parę książek 2Pac przetłumaczone na pol - jak coś to ci podeśle.

dr4gon
18-04-2008, 15:24
z miłą chęcią sobie poczytam jkabys mi podrzucił :-D bo akurat w maju zaczynaja mi się praktyki :-D to bede miał troche wolnego czasu....a co do dokumentu to nie pamiętam ale to niebyło chyba zmartwychwstanie ;-) mnie też ciekawi jego los zarąbiście tak jak i magika :-) kurde ale byłoby jkaby on się ukazał za kilka lat :] ale to już jest raczej nie mozliwe poniewąz jkaby chciał to juz by wyszedł z ukrycia ;-) oczywiście jak nadal żyje....

baku
18-05-2008, 13:29
On żyje ;]


http://www.youtube.com/watch?v=5SVVxATpXDU

http://www.szeryfnaz.kgb.pl/teorie.html

dariuszek
22-05-2008, 16:01
z tego co mi wiadomo to mugł mieć powody żeby zacząć się ukrywać. Ponieważ był bardzo kontrowesyjną osobą. Miał spinke z kilkoma raperami w stanach. Jeden z nich podobno był "grubą ryba"; został postrzelony; miał rozprawy w sądzie między innymi z gwałt; publicznie najeżdzał na znane osoby np. na Eddie'go Murphy'ego, że nie daje pieniedzy na biednych ludzi co okazało sie potem nie prawdą i żałował tych słów; częste spinki z policją i aresztowania; dostawał pogrózki; noi jednym słowem swoim zachowaniem naraził się pewnym osobą. nie wiem czy czytałeś cały ten artykuł ale są tam ciekawe inforamcjie. Bo widzisz kilka dni przed śmiercią opróżnione zostało jego konto a on sam był ubezpieczony na 72mln dolarów jak sie nie myle. To widzisz sam, że ciekawa sumka i to mugłbyc jeden z powodów-pieniądze. Chyba, że został do tego wszytkiego zmuszony a puźniej go zastrzelono. Tego to już się chyba nie dowiemy....

Chyba nie wiesz kim bł Tupac Shakur! 2pac aka Makaveli był najbardziej wpływowym raperem. Wytwórnia w której pracował była powiązana z gangami, a jej właściciel był członkiem największego gangu w USA. Tupac miał tak wpływowych i groźnych przyjaciół, że nie musiał się obawiać jak Ty to mówisz 'grubych ryb'... Co do tego konta i ubezpieczenia, to chyba wyczytałeś to na onecie.



P.S. Jeśli to wszytko nei sątylko pomówienia i komputerowe nakładki to możemy się dowiedzieć. Bo jeśli 2Pac nadal gdzieś żyje, to jeszcze usłyszmy o nim przed i wówczas wybuchnie jeden z największych skandali w HH. Te wszystkie fakty stanowią ciekawy zbieg okoliczności...jednak 2Pac kojarzy się z Thug Life -czyli możliwe jest, że gdzieś się ukrywa.


2pac kojarzy się z Thug Life, dlatego się ukrywa?! O co Ci chodzi bo nie rozumiem...
Wiesz co to jest thug life? Thug life to jest kodeks!
Czyli podsumowując "Thug Life" nigdy nie oznaczało tak naprawdę gangsterskiego stylu życia na bezprawiu.

Powstało nawet coś takiego jak styl, zasady (Regulamin Thug Life), wydany tylko z myślą o Ghettcie, z myślą o ludziach ulicy, ludziach bezbronnych, którzy często ginęli w bezsensowny sposób. Była to tak zwana "Lista Kodów Thug Life". Miała ona na celu zapobiec temu wszystkiemu jak np "Drive-by-shootings" - a tym bardziej w miejscach publicznych, ataki na przypadkowych przechodniów, ataki w miejscach publicznych i na koncertach...

Te kody miały na celu zmniejszenie liczby ofiar bezbronnych, nie mających nic wspólnego z "Gangsta" i Ghettem - po prostu ludzi niewinnych!! Kody te miały uczyć szacunku oraz umiejętności radzenia sobie w trudnych chwilach.

Polecam wejść na www.poznaj-tupaca.prv.pl jeżeli chcesz się naprawdę czegoś dowiedzieć, czegoś prawdziwego!

t0sia
22-05-2008, 18:32
Hmm...też ostatnio o ni czytałam i w jednej jego piosence gdy puścimy ją od tyłu jest urywek '...I'm alive..." więc jeżeli to nie jest przerobioe przez jakiś komputerowców to prawdopodobnie żyje :)

Polonista ||
16-07-2008, 17:45
Tupac Amaru Shakur (ur. 16 czerwca 1971 w Nowym Jorku, zm. w piątek 13 września 1996 zastrzelony przez nieznanego sprawcę na ulicach Las Vegas). Znany pod pseudonimami 2Pac i Makaveli .

Mieczysław
24-01-2009, 23:26
Tupac żyje wczoraj go widzialem jak robił zakupy w żabce :] :] :]

edit by Eragon - Warn za głupotę.

Kali
25-01-2009, 09:39
Dość ciężka sprawa. 2Pac jest moim ulubionym artystą za oceanu. Jest naprawde wiele teorii jego życia i śmierć. Jeśli nie widzieliście filmu to postaram się wam upnąć. Leciał na Discavery kiedyś. Tam są wszystkie zagadki związane z tym wspaniałym raperem...

Rafaqio
30-01-2009, 11:43
tu macie wszystko (http://pl.wikipedia.org/wiki/Tupac_Shakur)

Kali
30-01-2009, 12:45
Rafaqio, to wcale nie wszystko. Jest strona Poznaj Tupaca. Tam jeden koleś opisał CAŁE życie jego. Jeśli ktoś ma dużo czasu niech poczyta sobie to http://www.poznaj-tupaca.prv.pl/