PDA

Zobacz pełną wersję : Kradzież kont steam! Bądź ostrożny!



loreN
30-03-2008, 14:34
Witam tu RaPMeN !!!

Chciałbym wam cos przekazac otóz (sam się dałem nabrac) w dużych przypadkach ktos pisze do nas o podanie mu Logina i Hasła do Steam...
Np. grałes na haxach i ktos pisze ze wykryto u ciebie haxy i prosi cie o login i chasło aby przeskanował... ( grozi zablokowaniem jesli sie nieda mu danych)...
Po 1: Pamietajcie nikt z Valve nie bedzie prosił cię o Hasło...
Po 2: Wątpie ze ktos by pisał do ciebie na gadu-gadu i to jeszcze po polsku...
Nie dawajcie NIKOMU swoich Loginów i haseł..!
Nie dzielcie także konta z innymi...

PAMIETAJCIE O TYM !!!

WOWidk
06-09-2008, 19:42
Kurde niedawno tez sie dalem nabrac wlasnie w taki sposob

SIMI
06-09-2008, 22:53
rapmen..ubolewam nad twoja strata i wiem jak to jest jak ci ktos okradnie ,oszuka cie.Mi akurat z hackowali turcy 2 konta steam
club005 i club002.Pisalem do Valve ale i tak nie mi nie dali odpowiedzi.
Moja porada:
1.Valve nie pisze na gg ani na steam ani na email'ach zadnych komunkatorach chyba ze
nick@Valve.com
2.Osoba ktora pisze ze jest z Valve.Musi podac swoj nick na Valve Corporated Steam Polska.

loreN
06-09-2008, 23:47
Simi moje 4 kata steam poszły się je** ^^
Juz sie nie dam nabrac na takie gowno...

WOWidk
07-09-2008, 00:14
Ja tez juz sie nie dam musze kupic nowe konto ***e zlamane oszukuja ale na maila pisalo jakies steam supprort ale dopiero po tym jak dalem to jebane haslo

Eragon
07-09-2008, 10:13
Ja tez juz sie nie dam musze kupic nowe konto CENZOR zlamane oszukuja ale na maila pisalo jakies steam supprort ale dopiero po tym jak dalem to CENZOR haslo

Słowne ostrzeżenie, nastepnym razem warn.

A co to Twojego przypadku Rapmen, czasem wypada pomyśleć, przy zakładaniu konta pisze Ci żebyś NIGDY NIKOMU nie podawał wlasnego hasła, gdyby valve chciało Twoje haslo to same by sobie je wzięło bez pytania..

add!.
07-09-2008, 11:32
Przecież to jest proste i logiczne żeby nie dawać nikomu swojego STEAM nawet jak jest czat na steam pisze sie z kimś to jesteś na górze napisane Nigdy nie podawaj nikomu swojego hasła. Jak można być takim tempym, żeby dać komuś login i hasło. Ja na twoim miejscu nie dal bym loginu ani hasła i powiedział bym ze jak chce to niech banuje mam go w dupie. Znając życie ktoś sobie robił jaja i by nie zbanował a nawet jak to bym sobie kupil nowe konto za 20 zl.

PoZdrawIam add. :D

Eragon
07-09-2008, 13:32
Przecież to jest proste i logiczne zeby nie dawac nikomu swojego STEAM nawet jak jest czat na steam pisze sie z kims to jets na górze naspisane Nigdy nie podawaj nikomu swojego hasła. Jak można być takiem tempym, zeby dac komus login i haslo. Ja na twoim miejscu nie dal bym loginu ani chasla i powiedział bym ze jak chce to niech banuje mam go w dupie. Znajać zycie ktos sobie robił jaja i by nie zbanował a nawet jak to bym sobie kupil nowe konto za 20 zl.

PoZdrawIam add. :D

Poćwicz ortografie.. najlepiej przed wyslaniem postu wrzuć go do worda i sprawdź, bo jak narazie to Ty jesteś tępy a nie Rapmen.

loreN
07-09-2008, 18:29
Za 20 zł ??
O.O to podaj mi bo wiesz ja niewiem gdzie można tak tanio dostac...
Chyba że chcesz sobie kupic Haknięte konto^^ to też nie jest rozsądne...
PzD

neU
07-09-2008, 18:43
za 20zl kupisz od kolesi, co kradna keje, wchodza do sklepu, otwieraja pudelko, wyciagaja keja i zdupiaja

range[r]
07-09-2008, 18:46
Eheh.. też tak kiedyś miałem tylko oni pisali czy chce do klanu.. I jak chce to musiałem im podac swoje haslo i login. Żeby mi dali admina na serwerze ;D. Eheh ale ja się na to nie nabrałem

skupeN
07-09-2008, 20:41
Jak narazie taka sytuacja mi sie nie przytrafiła,ale bd musiał uważać ;]

PzDr

jRK
23-12-2008, 18:30
Jak ktos ci zmieni haslo wystarczy, że napiszesz do VALVE o zwrot hasla.. W treści musi znajdowac sie CD-KEY ja tak zrobilem

Kali
23-12-2008, 21:31
07-09-08, 19:41 ... jarogrzyb, nie nabijaj tyle postów. Szczególnie, że temat jest już stary.

max_rezydent
05-02-2009, 10:07
Piękne były czasy gdy się miało steama... dopóty, dopóki mi go nie z a j e b a l i... :P

norbi
01-01-2010, 18:45
Ja sie nigdy nie dam zrobić w balona :f