PDA

Zobacz pełną wersję : Nagrywanie dema w Counter-Strike !



Mariosz
27-03-2008, 08:29
Nagrywanie dema w Counter-Strike

1. Otwórz konsolę [~].

2. Wpisz komendę: record nazwa_twojego_dema

3. Naciśnij klawisz ENTER.

Od tego momentu Twoje demo jest nagrywane. Wszystkie czynności, które wykonujesz jako gracz, zostają rejestrowane i zapisywane do pamięci podręcznej. Aby zakończyć nagrywanie dema, otwórz konsolę i wpisz komendę stop. Demo zostanie zapisane do folderu cstrike lub też (zależnie od wersji językowej Steam'a).

Oglądanie wcześniej nagranego dema w Counter-Strike

1. Wejdź do menu głównego gry.

2. Otwórz konsolę [~].

3. Wpisz komendę: viewdemo nazwa_twojego_dema

4. Naciśnij klawisz ENTER.

Po chwili powinna pojawić się pierwsza klatka odtwarzanego dema oraz panel do sterowania - Demo Player. Poniżej opisane są wszystkie jego przyciski, które ułatwią Ci kontrolę nad oglądanym demem.


http://www.cs16.pl/grafiki-artykuly/player.gif

1. Lista dostępnych dem.
2. Przewińdo początku.
3. Odtwarzaj wolnie.
4. Poprzednia klatka.
5. Pauza.
6. Odtwarzaj.
7. Następna klatka.
8. Odtwarzaj szybciej.
9. Przewiń do końca.
10. Zatrzymaj.

[S]lAf[I]
15-04-2008, 16:53
Siema kurat kazdy to chyba umie :cool:

Mariosz
15-04-2008, 17:32
skoro umiesz to nic nie pisz i nie nabaj postów...
Jest wiele ludzi któzy pytają się jaka jest komenda na demko...
Jestem pewny żę sam do niedawna wpisałbyś quit jakby ci ktoś kazał.

Oczko
22-10-2008, 16:54
Mam pytanko - czy można to demo zamienić na inny format, tak by można było go odtworzyć bezpośrednio z kompa?

baku
22-10-2008, 19:00
Nie .

Możesz jedynie Frapsem najciekawsze akcje lub przejdź do tego tematu

http://cs-portal.net/forum/viewtopic.php?t=2253

Marbor
30-10-2008, 19:13
Bardzo fajny poradnik, z pewnością komuś się przyda i wreszcie skończą się tematy typu
"Jak Nagrać Demo w CS"

Golus
22-12-2008, 20:09
godzina 20 , z ciekawości wbijam sobie na forum w poradniki.. patrze a tu O! właśnie chciałem znać odpowiedz na to pytanie ' Jak nagrać demko w cs' Dzięki ;) i pozdro Cs'owych świat życzę.

Kakashi
11-11-2009, 14:23
bardzo fajny poradnik :* a co do formatu sa programy do tego....

WW^
11-11-2009, 21:33
Uspokuj sie ja moze troche spamuje ale ty przesadzasz otkopujesz jakies tematy dobry poradnik to go wykorzystaj a niekomentuj niepotrzebnie hyba ze sie myle

fobar
12-11-2009, 20:07
Uspokuj sie ja moze troche spamuje ale ty przesadzasz otkopujesz jakies tematy dobry poradnik to go wykorzystaj a niekomentuj niepotrzebnie hyba ze sie myle


Powiem ,że się mylisz;] Poradnik jest bez czasowy że tak napisze. A że z komentował to dobrze, więc to nie spam. A żeby nie było spamu to poradnik OKI jest :D

Kakashi
13-11-2009, 20:11
Ja tylko Skomentowałem swoja opinie o poradniku ?? :/ ze nie ma tam żadnych błędów i bardzo mi pomógł bo to prawda bo chciałem wiedzieć jak się demka nagrywa. tyle i co cos zle z regulaminem? chyba nie :-D

Lajkonik ^^
14-11-2009, 22:58
O mi tesz sie przydalo bd wrzucal cziterow