PDA

Zobacz pełną wersję : server +dodatki amx itd



Snobek
26-03-2008, 15:15
Witam mam do was pytanko czy znacie moze jakis server moze to byc ffa badz tez TP zalezy mi na tym aby owy server posiadal ze tak powiem "wszystkie bajery" czyli np rank , multikill'e , i co tylko mozliwe ... szukalem juz ale powiem wam ze ciezko bylo mi takowy znalezc dlatego jakbyscie mogli pomoc bylbym wdzieczny z gory dzieki ....

baku
26-03-2008, 15:26
ServerPack TP by RuFuS


http://cs-portal.net/forum/viewtopic.php?t=2424

ServerPack by PrYcZa


http://cs-portal.net/forum/viewtopic.php?t=2397

Snobek
26-03-2008, 21:06
hmm ja tu czegos nie rozumiem ... jesli sciagne te amx'y to beda je mial na kazdym servie czy one sa w przypadku gdy posiadam swoj server adma ...?? cos mi sie wydaje ze jednak to 2 .. mnie konkretnie chodzi o IP serwerow na ktorych owe amx'y juz sa ... i mam jeszcze jedno pytanie zrobilem sobie cfg wszystko w nim gra z wyjatkiem znikajacych graczy po zabiciu ..wiem ze sie teraz czepiam ale wolal bym ich widziec :-> ... przeczytalem ze za to odpowiada komenda cl_corpsestay ... ale wpisywalem 1 , 0 nawet 600.000 i tak znikaja ... :|

baku
26-03-2008, 21:08
Normalnie działają ;-) A co do tych znikających ludzi nie rozumiem :-D

Snobek
26-03-2008, 21:48
:D juz tlumacze ...jak zabijesz gracza to jego zwloki zazwyczaj leza na ziemi do konca rundy ... a umnie one znikaja. i teraz jak zrobic aby nie znikaly .. wiem ze jakos to sie da zrobic tylko jak ?? :D

Warmi
26-03-2008, 22:11
może w opcjach multipalyer masz ze ci znikaja

Snobek
26-03-2008, 23:22
no z tym to w sumie sobie juz jakos poradze ... mam ostatnie pytanie do Was(z gory przepraszam ze takie off topy robie) ale za kazdym razem gdy chce wlaczyc cs'a to musze wklejac nowy cfg w miejsce starego dlaczego?? tak jak by automatycznie sie kasowal i tworzyl standardowy cfg/..?? wejde gram sobie wszystko jest ok wychodze z cs'a wlaczam go ponownie to npo nie moge strzelac albo skakac ... wyjde wrzuce nowy cfg i wtedy dopiero wszystko jest ok.?? i czemu tak .??

Eragon
27-03-2008, 13:09
no z tym to w sumie sobie juz jakos poradze ... mam ostatnie pytanie do Was(z gory przepraszam ze takie off topy robie) ale za kazdym razem gdy chce wlaczyc cs'a to musze wklejac nowy cfg w miejsce starego dlaczego?? tak jak by automatycznie sie kasowal i tworzyl standardowy cfg/..?? wejde gram sobie wszystko jest ok wychodze z cs'a wlaczam go ponownie to npo nie moge strzelac albo skakac ... wyjde wrzuce nowy cfg i wtedy dopiero wszystko jest ok.?? i czemu tak .??

Zaznacz w tym pliku .cfg opcję tylko do odczytu, powino działać.

Snobek
27-03-2008, 18:40
podmienilem stary config na nowy i zaznaczylem tylko do odczytu nie pomoglo ... zaznaczylem to w starym i wklejlem nowy config ..tyle ze zmienilem na inna nazwe "userconfig.cfg" tez nie pomoglo ... :|

[ Dodano: 2008-03-27, 19:20 ]
ok problem rozwiazalem ... jak to zrobilem ?? stary i nowy cfg dalem "tylko do odczytu" i w nowy cfg nazwalem autoexec a stary cfg zostal o nazwie config ... dzieki wielkie za poswiecony czas ... ;-)