PDA

Zobacz pełną wersję : Od czego zależy nasz skill ?



loreN
24-03-2008, 11:11
1 .Skillowi sprzyjają godziny 18-21 czasz gdy mamy wszystko z głowy.
2. Gdy myślimy tylko o cs, oczyszczamy nasz umysł i koncetrujemy swoje mysli na grze.
3. Poczytajcie o oczyszczaniu umysłu.
4. Skill poprawia się, gdy nie gra muzyka ani nic wokoło nie przeszkadza nam w grze.
5.Wyzywanie się z dziecmi neo. Koncetrujemy uwage na wyzwiskach nie grze, nie polecam kłótni z dziecmi.
6.Myśl o czymś czego nie zrobiłeś. Zastanawiasz się kiedy to zrobisz, ale nie możesz się oderwać od cs
7.Osiadanie na laurach, gdy już osiągasz szczyt swoich umiejętności, osiadasz na swoich super statach i lamisz bezlitośnie.

ShoX
09-04-2008, 21:52
ales palna jakis bot co zagra ci 1 raz albo ktorys to to mu nic nie da bo i tak bedzie lamic a gosc ktory dobrze gra moze nie spelniac zadnego i i tak wymiatac :cool:

loreN
16-04-2008, 10:54
ales palna

To miało być do Mnie ??

kN
16-04-2008, 13:14
1 .Skillowi sprzyjają godziny 18-21 czasz gdy mamy wszystko z głowy.

najlepsza pora grania dla mnie to sobota rano wolna chata nic do robienia....


4. Skill poprawia się, gdy nie gra muzyka ani nic wokoło nie przeszkadza nam w grze.
Z muzyka nie raz sie wczuwasz i walisz banie bez chwili zastanowienia


5.Wyzywanie się z dziecmi neo. Koncetrujemy uwage na wyzwiskach nie grze, nie polecam kłótni z dziecmi.
Bardziej sie denerwuje jak dzieci mnie bloczą a nie jak jakies glupoty pisza... No tez ale to juz ja denerwuje ich dla zabawy (oczywiscie w lagodny sposob)


A poza tym twoj skill zalezy od tego ile grasz w cs i czy rozumiesz ta gre...
Im dluzej grasz tym masz o wiele szybszy refleks zauwazasz gdzie inni chodza i gdzie ich mozesz sie spodziewac takie jest moje zdanie
elO pzd

[S]lAf[I]
16-04-2008, 18:22
No to wiedzałem!! :roll:

s4il
02-05-2008, 03:39
Jak ja czasami gam mam dzwiek czasami wylaczony z cs wlaczam sobie winampa no i jazda z nimi no i terz mi dobrze idzie sprubujcie sobie fajnie sie tak gra :)):