PDA

Zobacz pełną wersję : ASG - Air Soft Guns



bG
10-03-2008, 14:29
Air Soft Guns

A więc tak:

Co to ASG?
- AirSoftGun jest to sport wykorzystujący wierne repliki broni palnej zbudowane w skali 1:1, które strzelają plastikową amunicją o średnicy 6mm. Dostępne akcesoria takie jak maski , kamizelki czy umundurowanie tworzą niezapomniany klimat. Jest to idelna alternatywa dla drogiego i przez to nieosiągalnego dla wielu osób paintball -u.

Zabawę w ASG można zacząć już od kilkunastu złotych, dzięki czemu sport ten jest dostępny dla coraz większego kręgu osób. Gra często rozgrywana jest według wcześniej ustalonego scenariusza, co powoduje dreszczyk emocji oraz skok adrenaliny. Gwarantuje niezapomniane i niepowtarzalne wrażenia wszystkim uczestnikom ASG.

Bawimy się mówiąc w skrócie w każdą pogodę, o każdej porze,
tak jak Ty lubisz i przede wszystkim dobrze. Ogólnie zabawa polega na grze wg . ustalonych scenariuszy. Jest to w pełni realistyczna symulacja działań wojennych, strzelnicy i młodzieńczych zabaw w "wojnę". Jednocześnie można rozegrać na żywo swoje ulubione gry komputerowe, czy sceny z filmów. (...).


Air Soft Guns to bardzo elitarna gra - posiada wiele prestiżowych zasad, których posiadacze replik są zobowiązani przestrzegać.

W większości większych miast istnieją także kluby ASG, do których możesz się przyłączyć i spełniać swoje marzenia! Oni pomogą Ci także postawić swoje pierwsze kroki w tym fantastycznym sporcie.


Aby Twoja zabawa sprawiała Ci jeszcze więcej frajdy do każdego zamówienia dodajemy gratis paczkę kulek paintball! Pomyśl! Fantastyczna replika pistoletu lub karabinku może być u Ciebie już jutro! Tanie Militaria w bezkonkurencyjnych cenach!


Modele broni ASG napędzane są poprzez napęd pneumatyczny, którym może być np. tłok pchany przez silną spręźynę. ASG jest więc alternatywą do drogiego paintballu (zabawę w ASG można zacząć już od kilu złotych!). Air Soft Guns mają specyficzny klimat rozgrywek. Często prowadzone są w terenie (stare poligony, las), a używane karabinki i pistolety podkreślają realizm rozgrywek przez swój wygląd, ciężar i często idealne odwzorowanie oryginału.

Następne pytanie: Czy to Bezbieczne?
Oczywiście zabawa w Air Soft Guns jest bezpieczna, o ile zachowamy podstawe zasady bezpieczeństwa.

Uderzenie kulki od ASG na gołe ciało nie jest bolesne - czujemy coś jakby ugryzienie komara). Gdy kulka uderzy w wrażliwsze części ciała możemy poczuć ból, dlatego też warto je czymś osłonić.

Najważniejszą zasadą w tej zabawie jest noszenie okularów chroniących oczy. Gdy nie jesteśmy pewni lub też mamy wątpliwości co do wytrzymałości okularów lepiej je sprawdzić, np. celując w nie pistoletem z odległości 1 m.

W większości oferowanych przez nas replik znajdziesz takie okulary (sprawdzaj zawsze opis produktu).

Kolejną ważną zasadą jest zakaz bezpośredniego strzelania w twarz ludzi lub do zwierząt.

Źródło: Airsoftguns.pl (http://www.airsoftguns.pl/)

Tutaj chciałbym abyście pochwalili się swoją wiedzą na temat ASG oraz swoimi replikami (jeśli was to interesuje) :-P Ja zacznę: Hi capa 7 dragon B type - gazowy oraz L96A1 [MP002] (dla niewiedzących: to coś podobnego do (niemal identyczne) :-P awp) :]

P.S: Nie wiem czy taki temat już istnieje, jeśli tak to proszę o całkowite usunięcie tego. Jeśli to nie ten dział to przenieście go. Z góry dzięx. ;-)

M@$SA
10-03-2008, 15:34
to nie ten dział

bG
10-03-2008, 15:45
Thx za info ;-) Daję pomógł...

M@$SA
10-03-2008, 15:46
a ja nie daję bo to nie ten dział w którym powinien by ten temat

Warmi
10-03-2008, 16:35
racja :-D

[ Dodano: 2008-03-10, 16:35 ]
tylko jabbler zabuliłeś 1 pkt pomocy a on nie xD

Mariosz
10-03-2008, 16:40
zły dział...

M@$SA
11-03-2008, 14:18
no to sorki i dzięki

SWAT
11-03-2008, 21:54
http://www.softairgun.net/proddetail.php?prod=MR-777&cat=99

Powyżej moje cacuszko, i też lubię ASG. Nawet raz turniej mieliśmy w pobliskim lesie, tylko że oni z tymi pistolecikami z bazaru nie mogli się równać z moim MR - 777.

bG
15-03-2008, 22:28
Odświeżam temat... ;-)

Sasek666
24-03-2008, 15:52
hehe ja miałem to:

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1133190050-Replika-Colt-XM177-Commando-21-kg-BESTSELLER.html

ale dawno już sprzedałem już mnie to jakoś nie rajcuje ;p