PDA

Zobacz pełną wersję : p-ef.eu



AmaroW
21-02-2008, 12:19
Witam .

Po rozpadnieciu klanu p-ef.eu dlugo nie minelo milo mi jest oznajmic ze klan powraca i jest jego reaktywacja .

Skład

CL : Zeros
vCL : AmaroW

Players :

A.C.A.B

Maj Lajf

DziadeK

Klan Oferuje :

Serwer 11 Slotowy Na GunPlay

Lige ESL GAMEPAID ASKa

Sponsoring Shoutcast

Serwery VT I TS

Aktualnie rozgrywamy Turniej Wyzwolenia sQuad Gdzie jestesmy niekwestiowanymi faworytami juz po 1 meczu .

Klan p-ef.eu nie jest klanem jak dotychczas widzieliscie inne ze tylko stronka na typu yoyo i szukamy sponsora . Nie

p-ef.eu oznacza polish elite fighters co znaczy ze do klanu należy elita graczy polskiej areny . Najbardziej znaną osobą w naszym klanie jest Dziadek TOP10 ESL .

Nasze osiagniecia na arenie sa dosc duze . Nie wygralismy co prawda esl albo cos . Ale gralismy Na roznych serwerach i zostal po nas sluch ./ Serwery te to np ; Koba Bialystok , Strzelnica Wroclaw , Borg , CSP , CPL .

Jestesmy znanym klanem na Polskiej Arenie Csa co prawda nie Jak MYM Stare PGs Ale mamy uznanie i szacunek klanow ktore serwery sa znane w polsce .

Klan p-.ef.eu posiada wlasna strone internetowa niezalezna . www.p-ef.eu Przebudowana jest jak narazie szata graficzna .

Serwer GunPlay 11 Slots .

Probujemy spowrotem sciagnac do nas starych sponsorow i okazac im ze wracamy na arene z nowym skladem i niedlugo zasila nas 2 bardzo mocne i znane osoby . Lecz potrzebujemy 1 osobe niezalezna nie muszaca grac . Potrzebujemy membersa a zarazem osoby ktora zajelaby sie promowaniem na ligach i szukania przeciwnikow do gry w tych ligach . Nie chodzi nam o skill low/medium . Zawsze gralismy high+ . Ubieglym roku mielismy przyjemnosc grac z Francukim ST ktory uplasowny jest na Francuskim ESL na miejscu 17 i Mecz zostal przez nas wygrany 27:21 . Wiec jesli jest osoba ktora ma doswiadczenie z mila checia prosilbym o kontakt na numer gg : 3322365 lub kontakt telefoniczny ( info na pw wtedy podam )

Wymagamy :

Wiek : 16+
-Telefon Sprawny z możliwościa stalego kontaktu
-Konto Steam
-Znajomosc Vt I Ts
-Znajomosc Mirc
-Znajomosc ESL GAMEBITE formularze Regulamin
-Doswiadczenie jakies w Esl ( min 10 meczow z czego 6 win )
-Znajomosc Membrs


Offerujemy :
-Zaistnienie na Arenie ESL 5on5 . GAMEBITE 1on1 4on4 5on5
-Serwer GunPlay 11slots Niedlugo 4 Serwery
-Jesli sie przekonają do nas To Sponsorzy .
-Klimat
-Pomoc w Grze
-Lige ESL GAMEPAID ASKa
-Sponsoring Shoutcast
-Serwery VT I TS

Bam
21-02-2008, 13:57
takie rzeczy to nie dla mnie :-P
ja gram rekreacyjnie, dla przyjemności, a turnieje są dla mnie 4fun choć dobre miejsca są mile widziane :-)

tombcio
21-02-2008, 14:25
Z chęcią bym chciał do klanu ale na esl zadnego meczy i mam 13 lat i nie mam steam ; /
Ps a serwery steam czy non steam a tak po z tym może mi się uda mieć steama no ale na 100 nie przyjmiecie :D:D

LazLo
21-02-2008, 14:35
Heh z tego forum to raczej nikt.. Duże wymagania, takie coś to na boarda albo w esl popytać :)

Bam
21-02-2008, 14:37
ja sie dziwie czego oni oczekują od non steam-owców :-D

AmaroW
21-02-2008, 17:04
Serwery 3 Steam 1 nonsteam Bez konta steam nie ma co sie zapisywac . Skill Nie slabszy niz moj.

tombcio
21-02-2008, 18:22
Serwery 3 Steam 1 nonsteam Bez konta steam nie ma co sie zapisywac . Skill Nie slabszy niz moj. Steama bede mial w sobote juz zamowilem w komputroniku :D

ZoMm
22-02-2008, 23:30
Strona nie działa a co wy macie z tym ESL-em ja tam grac nie weim jak ;/ xD

LazLo
23-02-2008, 06:25
Normalnie, głównie graczy sie z ESL biedzie bo tam można coś osiągnać ;X

Dialer
23-02-2008, 11:20
Witam! Nazywam się Dawid Witkowski jestem graczem MG Ss -Street-Soldiers ! Mam 16 lat i gram w Call of Duty 2 ! Nasze osiagniecia to 2 x 3 miejsce w Mistrzostwach polski CUP ZONE ! Gram w CS pod banderą Ss ! Lecz chciałbym się dowiedzieć czy bym miał jakieś szanse ! Co do wymagań

Wiek : 16+ -OK
-Telefon Sprawny z możliwościa stalego kontaktu- OK
-Konto Steam -OK
-Znajomosc Vt I Ts- OK TS serwer mam ! Co to Vt to tez mam ale nie uzywam
-Znajomosc Mirc - mam i uzywam
-Znajomosc ESL GAMEBITE formularze Regulamin - znam sie na tym ! Cod2 a CS to to same bagno
-Doswiadczenie jakies w Esl ( min 10 meczow z czego 6 win )- w CS zaczynam ! Nie uczestnicze w ligach
-Znajomosc Membrs - Nie znam i jeszcze mi bany daja ;p

z mojej strony moge sie angazowac w imprezy lanowe ! sam na takie wyjezdzam !