PDA

Zobacz pełną wersję : GAdania



Jeans
17-02-2008, 12:06
Siemka jak wszyscy dobrze wiedzą można mówić w cs 1.6 i nie chodzi mi tylko o komendy typu gogogo itp lecz o swobodne mówienie chciałbym się dowiedzieć na jakiej zasadzie to działo mam słuchawki razem z mikrofonem i mam dwa kable które trzeba podłączyć do głośnika jeden zielony po podłączeniu słyszę w słuchawkach a drugi czerwony jak podłanczam to nic nie słychać więc może mi ktoś wytłumaczyć jak tak można mówić?

nutella9
17-02-2008, 12:46
Zielony to dzwięk, a czerony do mikrofon.

Z tyłu obudowy powinneś mieć 3 wyjscia w podobnym kolorze, przypodządkuj je takim samym wtyczką. W razie czego możesz to zrobić metodą prób i błędów. :-P

Jeans
17-02-2008, 12:55
Ale to tak że są głośniki i na lewym głośniku jest przymocowany mikrofon a jak wkładam czerwony to nic nie słyszę i nie wiem co mam zrobić

nutella9
17-02-2008, 13:14
Rozumiem, że od słuchawek z mikrofonem masz 2 kable, jeden zielony a drugi czerwony?

A gdzie je wkładasz ? Tam z tyłu powinny być 3 gniazda mini jack. Tam je trzeba podłąńczyć. ;-)
Musisz tam obie wtyczki włożyć, aby był głośnikii mikrofon.

LazLo
17-02-2008, 13:37
Zielony do zielonego z tyłu obudowy, a czerwony do czerwonego.

Jeans
17-02-2008, 14:09
Tak ale od czego obudowy jak tam gdzie powiększam głośność to mam jedno wejście i tam wkładam zielony może do czegoś innego.Aha i możecie mi powiedzieć jakie najlepsze słuchawki z mikrofonem do csa i tego typu gier i ile kosztują?

LazLo
17-02-2008, 18:50
3H - 120zl
5H - 200zl
5Hv2USB - 250zl
Icemat Syberia White/Black 7.1 + karta dźwiękowa 7.1 - 170-200zl.

loreN
19-02-2008, 14:18
Połacz tak jak lazlo móił Zielony przewaznie jest na srodku a czerwony po lewej i wejdz w PANEL STEROWANIA daj dzwiek, mowa i użadzenia audio potem dzwieki u uzadzenia audio potem dajesz głos i TESTOWANIE SPRZETU klikasz DALEJ i czekasz az sie zaladuje jaks ie zaladuje to kliknij GLOSNOSC daj all na fula i wejdz a ZAAwansowane i zobacz czy 1 Mic2 Select jest odznaczone i 2 20dB boost to tez ma byc odznaczone i jak odznaczyles to dajesz zamknij i zamknij tez glosnosc krzyzykiem i zacznij cos CENZURA przez mikrofon jak bedzie taki pasek skakał do góry to znaczy ze działą...
Pzd

PW : Sry za błędy ale mi sie spieszyło
O i w cs jak chcesz cos powiedziac to przytrzymaj K :D

Edit by LazLo*: nie przeklinaj !

Jeans
19-02-2008, 16:58
Ale głośność czego nagrywanie czy odtwarzanie na nagrywaniu dałem na fulla ale na odtwarzaniu nic nie zrobiłem czy odtwarzanie też ma być? ej a gdzie jest ten 1 Mic2 Select i ten drugi aha i na zaawansowanie nagrywanie nie umiem wejść słuchawki działają

loreN
19-02-2008, 18:37
Tylko nagrywanie sry LAzlo za przeklniecia -,-"" :?
Podaj maila to ci foty wysle ;p

Jeans
19-02-2008, 20:33
Już nie trzeba wszystko działa ej lazlo i rapmen mi wszystko działa ale kumple z cs mówią mi że niewyraźnie słyszą jakbym pluł albo coś w tym stylu xD co mam zrobić???

LazLo
20-02-2008, 07:13
Ściągnij gąbke z mikrofonu, mów cieszej, oddal mikrofon od ust, może przycisz mikrofon i mów głośniej.. popróbuj kombinacji :-)

loreN
20-02-2008, 11:17
Może masz taki mikrofon ;/
Albo masz taki głos ;p
Najlepiej zastosuj to co ci Lazlo powiedział ;D
A jak to nic nieda to widocznie masz mikrofon do CENZOR albo taki głos ;p