PDA

Zobacz pełną wersję : Jak dobrze rozpocząć grę ?



AmaroW
11-02-2008, 13:27
1 runda :
Terror :
a) - hmm ja zazwyczaj kupuje kevlar gdyz jest bardzo uzyteczny na 1 rundzie zwlaszcza w terror bo przebiegajac mozemy sie napatoczyc na jakas inna bron i moznapodniesc w wyniku czego mamy i kevlar i np usp/deagle lecz mozemy rowniez zostac z samym glock + kevlar z czego niektorzy wola inne bronie bo glock jest slaba bronia , otoz nie glock jest szybko strzelny i 3 strzalami precyzyjnymi mozemy zabic ale ten strzal musi byc nie w glowe tylko w twarz i z przodu . bo to nieprawda ze tylko glowa otoz zaleznie z jakiej strony srzelimy ma wplyw na obrazenia .

b) rowniez dobrze mozemy zaczac z granatami najlepsza kombinacja HE SMOKE FB gdyz . zucajac najpierw smoke na zamknietej przestrzeni typu dluga na inferno w bs maly na wejscie nie zauwaza nas wtedy zucamy he dostania jaies obrazenia , przewaznie 15-40 zaleznie od ustawienia i zucamy gora im flash jesli sa na bs 1 mozliwosc ze sa za skrzynka a tak to 100 % mleko i wtedy mamy wolne pole zeby szybko wkroczyc i zjesc nasza zwierzyne :)

1c) 2 runda to zaleznie czy gramy sparing czy normalnie . Na sparach zawsze ale to zawsze przynajmniej 4 powinno miec eco . Dlaczego ? bo po po 2/3 rnd eco mozemy zakupic porzadny sprzet do walki , w 2 rundzie jeden zawodnik moze kupic famasa albo przy 3 porzadnych eco mozna juz kupic awm + kevlar
2c) przy grze normalnej na serwerze przy przegranej stac nas na mp5 gdyz posiadamy 1700/2200 zalezne od mapy i sytuacji czyli ; czy podsadzilismy bombe czy wytepili nas bez niej . w nast rundach to juz wy decydujecie

Ct :
a) u ct sprawa na sparingach wyglada calkiem inaczej ; zawsze powinnismy byc zabezpieczeni w defuse ( nożyczki ( szybsze rozbrajanie bomby ) standardowo do tego He + flash + 2 magazynki .
b) przy 2 rundzie przegranej , wygranej mozna zastosowac tak zwana taktyke He , lecz jest to zrzadzenie losu czy sie uda czy nie mozna na wyczucie albo 1 na zwiady poslac gdzie akurat druzyna przeciwna idzie jesli zauwazymy powinno sie tak mniej wiecej podac info w jakiej odlegosci sie znajduja albo jak dalek o i wtedy z odbezpieczonymi he zucamy jesli 4 zuci jest niemal pewne ze dostana mniej wiecej jakies obrazenia a jesli dobrze wycelujemy jest niemal pewne ze przeciwiicy znajdujacy sie zgina .

c) nastepne rundy mozemy zaczac spokojnie od kupowania m4a1 / awp lub jak kto woli .


Edit By AmaroW

Bam
11-02-2008, 22:48
no mi sie wydaje że to co tu napisałeś ma sens i działa jak najbardziej na naszą korzyść :-P
jak gram w tt to mam zazwyczaj dylemat czy dgl czy glock + jakiś ekwipunek...
zobaczymy, przetestujemy ;-)

Procek
12-02-2008, 10:42
Dobre Dobre(Nie raz są jego posty sensowne ale ten jest super!!) I to jest dobre dla początkujęcego gracza !! :)

ZoMm
14-02-2008, 18:55
Ten poradnik jest w stylu Słownika dla początkujacego prosze przyklejic ten temat

FrEeqO
15-02-2008, 13:15
ja tam zawsze na początku kupuje deagle, potem jak mam mało kasy to MP5, a jak mam już trochę więcej kasy to kupuje M4A1 lub AK47 i oczywiście kevlar + helmet + granaty.

loreN
16-02-2008, 20:44
Super poradnik dla poczatkujacych...
Ja tam kupuje digla jak starcz hajsu to m4a1 albo ak47....

wojo24
28-02-2008, 19:58
Wcale nie dla początkujących, bardzo dobry poradnik

loreN
28-02-2008, 22:30
Sluchaj ziomek zalezy z czym kto lubi grac niektórzi wola latac z Pompa a niektórzy USB a niektórzy z np Ak :D
Pzd

krolewskie
29-02-2008, 02:29
pierwsza runda malo money . terro degal, ct usp granat 2 x flash i lece mordowac jak mi wyjdzie to juz jestem niesmiertelny bo m4 lub kalach jest poprostu nie do zaj.....:] polecam tez cs 1.5 poziom durzo wiekszy niz 1.6 bez urazy ;] :hah:

LazLo
29-02-2008, 07:33
TT: glock + 2xfb + he
CT: usp + he + def + fb + ammo za reszte.

M@$SA
29-02-2008, 09:44
zawsze przydatne