PDA

Zobacz pełną wersję : Tricki na mapie de_aztec



Cava
07-01-2007, 00:31
Niezly jest tez motyw na de_aztec jak mo sie dobra jakosc dzwieku na tej planshy to mozna praktycznie wshystko dzieki temu ze jest buza mozna rozpracowac wshystko np . jak ktos przecodzi przez most to zawshe wali piorun(gdy ktos jest w polowie) a gdye Terro stawia babe na A to deshcz mocniej pada co wyraznie slychac :-D

ex0n
19-01-2007, 01:59
Zgodzę się.. przez odgłosy piorunów można się spodziewać kogoś jest kilka miejsc takich. Mam jedno ale trudno mi jest je opisać.. Słyszałem że w mapce jest gdzieś przycisk co wyłącza deszcz..? Wie ktoś coś o Tym?


PS: Cava, wyciągłem ten post z innego tematu bo napisałeś przy innej mapce ;-) A ta mapka jest warta osobnego tematu..:)

Cava
19-01-2007, 10:38
OK spoko| ale o tym przycisku nie slyshalem ale zawshe mozna go poshukac bo moze on sie gdzies znajdowac(chyba ze ktos puscil fame). a z 2 strony deshcz w mapce de_aztec jest moim zdaniem jej calym urokiem.

wojo24
15-04-2007, 09:51
Niezly jest tez motyw na de_aztec jak mo sie dobra jakosc dzwieku na tej planshy to mozna praktycznie wshystko dzieki temu ze jest buza mozna rozpracowac wshystko np . jak ktos przecodzi przez most to zawshe wali piorun(gdy ktos jest w polowie) a gdye Terro stawia babe na A to deshcz mocniej pada co wyraznie slychac :-D

Dzieki tym trickom nie raz sie kolesia z kosy wzielo... to moja ulubiona mapa

blaiR
16-08-2007, 09:23
o tych trickach juz wiedzialem ale o tym jak sie desz wylacza to tego sie musze jeszcze dowiedziec

piter01
13-04-2008, 13:38
żeby wyłączyć deszcze wpisujemy w konsoli cl_weather 0
tylko trzeba tą operację powtarzać przy każdej nowej rundzie więc najlepiej zbindować sobie na jakiś klawisz tą komendę np:

bind "p" "cl_weather 0" i wtedy na klawiszu P będziemy mieli takową opcję:D
pozdro

[S]lAf[I]
15-04-2008, 12:42
lal kto by tego nie umial
:hihi: