PDA

Zobacz pełną wersję : Dzwięki



vegas
24-01-2008, 11:54
Witam:) Ja mam pytanie jak wstawić dzwieki z pliku \sound\misc na serwer??Bo mam z tym problem:(Za namiary na jakieś konkretne opisy jak to zrobić z góry dziękuje pozrdo all Vega$

LazLo
24-01-2008, 12:39
Musisz sciagnac plugin z muzyka (nie wiem jak sie nazywa) i poprostu wrzucasz to configu nie jestem pewien ale albo amx albo servera albo tego pluginu te dzwieki. Tzn linikje \sound\misc\nazwa i juz.

vegas
24-01-2008, 14:27
Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi w folderze misc są dzieki tylko nie wiem jak je zastosowac na serwerze??Wszelkie pluginy juz mam tylko nie wiem gdzie to umiescić??Zostawie gg moze ktos znajdzie czasu : ;-) pozdro Vega$

LazLo
24-01-2008, 16:41
Zobacz gdzie sa umieszczone inne dzwieki i je podmien.

big_lou
28-01-2008, 01:23
Zależy kiedy chcesz ten dzwięk jeżeli chodzi oto jak jakiś Team wygrywa to ida muzyczki Endroundsound(mam PL)

Tu Sa Te Dzwieki .rar (http://www.chomikuj.pl/Kolorszczak/endroundsounds.rar)

Tylko Tam Jest jeden problem w tych plikach jak rozpakujesz to weź plik roundsound.ini i tam masz takie coś :
zal/twinnar1.mp3#zal/twinnar2.mp3#zal/twinnar3.mp3#zal/twinnar4.mp3#zal/twinnar5.mp3#zal/ctwinnar1.mp3#zal/ctwinnar2.mp3#zal/ctwinnar3.mp3#zal/ctwinnar4.mp3#zal/ctwinnar5.mp3

Zmień te kwadraciki pomiedzy piosenkami i zamiast tego wstaw
[center:c588a8ff54]

"zal/twinnar1"[/center:c588a8ff54]

a poźniej :

to wklejcie ten plik do addons/amxmodmenu/config/... Plik amxx wklejcie do addons/amxmodmenu/plugins a .sma wklejcie do addons/amxmodmenu/scripts... Otwieramy folder addons/amxmodmenu/config i otwieramy plik plugins.ini a w nim na samym koncu wpisujemy
Kod:
"amx_roundsound.amxx"
Teraz wystarczy tylko otworzyc folder Sounds/misc/ jesli pisaliscie ze macie pliki w folderze to teraz tworzycie ten folder i wklejacie tam swoje pliki.... .[/code]