PDA

Zobacz pełną wersję : [STEAM] [PL] Prezydent Team Play 89.231.6.7:27019



Estwalk
10-04-2011, 09:48
Witam i zapraszam do gry na nowo powstałym serwerze Counter Strike: Source.

Nazwa: [PL] Prezydent Team Play @netshoot.pl
Adres IP: 89.231.6.7:27019
Alias: s9.netshoot.pl:27019 - polecam korzystać z aliasu, wrazie zmiany IP, dalej będziecie mieli jego adres!
Slotów: 13 (12 + admin) (narazie, później będzie więcej, jak serw zyska na popularności)
Mapa: de_dust2 (narazie, później będą inne)



Zasady:
- Serwer dla osób pełnoletnich
- Na serwerze można przeklinać, ale bezwzględnie nie można obrażać innych graczy - za to będą surowe kary.
- Na serwerze gramy drużynowo.
- Liczy się głównie dobra zabawa.

Ustawienia:
FF - On
C4 Timer - 25 sec
FreezTime - 1 sec
RoundLimit - 15

VAC
Ranking graczy
Niskie pingi (profesjonalny hosting)

Narazie będzie pewnie mało graczy, ale warto go dodać do ulubionych i czekać, aż zbuduje się wokół niego społeczność. Kiedy to nastąpi powstanie również forum i strona na faceeboku.

http://cache.www.gametracker.com/server_info/89.231.6.7:27019/b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Poszukuje 6 @adminów na serwer. Warunkiem otrzymania admina jest:
- granie na serwerze i sprowadzanie znajomych.
- exp w adminowaniu.
- 100% przestrzeganie i rozumienie zasad panujących na serwerze.
- nie nadużywanie tej funkcji w kontaktach - zwykły gracz - admin, tzn np prowokowanie gracza, obrażanie go, a później danie mu bana za to, ze zbeształ admina.


A na razie głównymi funkcjami adminów będzie - zachęcanie graczy do przejścia na nasz serwer. Chętnych spotkam na serwerze, albo zobaczę w logach, że grali, ile grali, ile osób grało z nimi. Kandydatury wysyłajcie na kompsoft@wp.pl

Wcześniej prowadziłem serwer na 1.6 - doprowadziłem do sytuacji, że był zapchany nawet o 11 rano. Niestety z powodu nie profesjonalnego hostingu pif-paf - zmieniono ip serwera... musiałem projekt porzucić. Teraz - trafiłem mam nadzieje, na bardziej profesjonalny hosting + mam alias do serwera, więc nawet zmiana miejsca zachowa graczom ip, po trzecie jak tylko się trochę rozkręci, to powstanie społeczność - forum itp.