PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wjeściem na serv.



Greenbooy
14-01-2008, 14:38
Witam.

Mam problem z wejściem na serwery prawie że wszystkie wchodze tylko na te które zakładają znajomi z bloków na inne nie mogę wejść ( oni mają neo, lan ja tez mam lan'a).

Gdy wchodzę na serv. gości to pykamy bez problemów, zaś kiedy chce pograć np. z wami to ładuje się myślę sobie że wejdzie aż tu nagle pojawia mi się taki napis i tylko opcja Cancel co znaczy dla mnie że pograne ;-(

Oto napis który mi wyskakuje :


Your-dll[cl_dlls\client.dll] diffev(r)?s from the serwer

Co to za problem i najważniejsze jak go rozwiazać ?

LazLo
14-01-2008, 15:32
Twoja biblioteka klienta dll jest popsuta. Weź sie ją od kogoś, albo reinstall, a jak reinstal nie zadziała to zainstaluj dodatkowo patcha v19.

Greenbooy
14-01-2008, 16:55
LazLo, dzięki za odpowiedz. Wiesz za bardzo się na tym nie znam mógłbyś mi wytumaczyć krok po kroku co mam zrobić w moim wypadku ?
Weź sie ją od kogoś

Nie mam od kogo za bardzo, jest to w necie ?

LazLo
14-01-2008, 18:56
Zależy.. poszukaj, a jak nie to reinstall i tyle.

Greenbooy
14-01-2008, 21:38
Zreinstalowałem to nic nie dało, a mógłbyś wrzucić tą biblotekę na rapida, speedshare a ja bym sobie to zassał ?
Dzięki. :]

LazLo
15-01-2008, 07:18
Link:


http://www.sendspace.pl/file/7VjM2Osc/

Wklej to do folderu cstrike --> cl_dlls i napisz czy działa. Pozdro.

Pomogłem ? Kliknij pomógł.

Greenbooy
15-01-2008, 20:32
Zamieniłem ten plik na ten od ciebie teraz jak próbuje wejść na serwer to gaśnie mi CS po prostu klikam connect i CS gaśnie (wyłącza się).

Nie wiem co w takim wypadku mam zrobić ? Może mam coś nie zainstalowanego CS'a mam od kumpla z bloków.... może potrzeba jeszcze czegoś aby grać w CS'a z wami innymi osobami przez serv. ?

A nie wiem czy to chodzi o CS"a ale wyskoczyło mi coś takiego :


Error:Failed to load dialog file Resource/UI/BackgroundPanel.res

Function trace:


Dzięki za odpowiedz. :-)

LazLo
16-01-2008, 07:15
Nie masz pliku BackgroundPanel.res
Pobierz sobie.

http://www.sendspace.pl/file/rKhHIJza/

Wejdz do cstrike --> backgorund --> UI i tu go wklej powinno działać jak nie brakuje jeszcze innych plikow. Pozdro

A.C.A.B.
16-01-2008, 08:18
Najlepiej będzie jak odinstalujesz cs usuniesz katalog i zainstalujesz na nowo cs.

LazLo
16-01-2008, 14:46
Najlepiej będzie jak odinstalujesz cs usuniesz katalog i zainstalujesz na nowo cs.

No dokłanie, bo tak Ci może brakować bardzo wielu plików...