PDA

Zobacz pełną wersję : Koniec świata 2012 bzdura!!!!!



Wujek_samo_Zło
12-01-2008, 16:45
Jest wiele teorii dotyczacych teogo ze nastapi koniec świata w 2012 roku. Uwazam ze to bzdura poniewaz znalazłem artykół mówiacy o ty ze zle został odczytany kalendzrz majów oraz to że jest na świecie ruch zwolenników nowego ruchu zwanego New Age którzy sodzą cytuje "Według New Age od roku 2012, ludzie mają między innymi: pobierać pokarm przez skórę, inaczej postrzegać wiele rzeczy (na przykład czas), szybko zdrowieć w razie choroby oraz spotkać się z istotami pozaziemskimi".[potrzebne źródło] http://pl.wikipedia.org/wiki/Koniec_%C5%9Bwiata Sa to bzdury jak można jesc przez skóre BUHAHA :hah: lepiej przeczytajcie ten artykół http://astro.eco.pl/przepowiednie.html a po drugie nie moze byc konca w 2012 bo musi sie odbyc EURo 2012 :-) :-) :-) :-)

ZoMm
12-01-2008, 18:04
Wujek_samo_Zło, akurat chciałem to napisać :-D ale mię ubiegłeś.A co do końca świata też uważam że to BZDURA.

shorty
12-01-2008, 18:52
ZoMm Napisał/a

A co do końca świata też uważam że to BZDURA.
Zgadzam się z tobą ;] to bzdura!!!!

aniaM
13-01-2008, 13:00
O dziwno moje zdanie na ten temat jest całkiem odmienne od waszego.Uważam bowiem ze koniec świeta zapowiedany przez wielu naukówców spowodowany zakonczenie kalendarza majów jest możliwe.Kto kolwiek słyszał o książce '' przepowiednie oriona na rok 2012'' Patryka Geryla , i interesuje sie tym tak ja :] powienien przeczytać pare artykułów na ten temat. Ja nie mówie ze to sie wydarzy na 100% bo tego nikt nie może potwierdzić.Oczkolwiek wracajac do w/w książki autor przedstawia tam cyklicznośc słońca co 11500 lat nastepuje zmorzona aktywnosc słonca , która doprowadzi do przebiegunowania ziemi , kontynenty sie tak po przesuwają ze w Europa zostanie pokryta warstwą lodu . To bedzie mozliwy koniec świata.
PS.I tak człowieka zabije przyroda jeśli nie zaczniemy o nia dbać.Na pewno słyszeliście ze klimat sie ociepla i to też bedzie katastrofa.
PS1.Sorry ze tak nie spujnie ale się spieszyłam :-)
PS2.Kuba ale mnie wkurzyłeś tym tematem, ty nawet nie czytałeś o tym tak dużo jak ja , jak możesz mieć o tym zdanie , jak i tak od razu mówiesz na wszystko NIE , trzeba być na wszystko przygotowanym.Szanuje wasze zdanie , kazdy mówi o tym co innego- nie jesteście jedyni :(

ZeNitt
13-01-2008, 13:03
Euro sie musi odbyć. x]

BlackFarfan
13-01-2008, 13:13
Nie no jak będzie koniec świata to jak ja pojadę na Euro 2012 :D

SWAT
11-03-2008, 21:27
jak można jesc przez skóre BUHAHA
Nie uwierzysz, ale to jest możliwe. Wystarczy mieć w ręce ciekawą książkę i umieć czytać.


a po drugie nie moze byc konca w 2012 bo musi sie odbyc EURo 2012
A nie da się tej apokalipsy na 2011 przesunąć, bo skoro Polacy robią 2012 to boję się to widzieć. Krzyk, płacz i zgrzytanie zębów... :(

M@$SA
13-03-2008, 15:08
a dlaczego miałoby być w 2012, skoro będzie EURO u nas?
może ktoś wymyślił, żeby nas postraszyć i po to ,zeby je oddać włochom??

SWAT
13-03-2008, 17:25
może ktoś wymyślił, żeby nas postraszyć i po to ,zeby je oddać włochom??

Tylko że to już dawno jest wiadome, za nim UEFA pomyślała o Polsce, i nikt na to nie wpadł na poczekaniu.

M@$SA
13-03-2008, 17:50
a oni w ogóle potrafią myśleć? ci z UEFA?

Procek
13-03-2008, 17:53
I tak nie bedzie euro 2012 ;) albo moze w nowym tysiąc leciu ;)

SWAT
13-03-2008, 20:42
a oni w ogóle potrafią myśleć? ci z UEFA?

Po tym że dali Euro 2012 Polsce, zaczynam w to wątpić.


I tak nie bedzie euro 2012 ;) albo moze w nowym tysiąc leciu ;)

Nigdy nie mów nigdy.

zmazi
14-03-2008, 19:06
DLA MNIE TO TO WSZYSTKO JEDNA WIELKA BZDURA i nie wierze w takie historyjki

Sasek666
24-03-2008, 15:48
hahaha już miał być w 2000 i co.... żyje ;p

jackal
21-04-2008, 22:27
Heh bzdura ;p A tez slyszalem ze jakas sekta przypuszcza wlasnie nieiwem koniec swiata isie pod ziemie juz schowali ;p widzialem gdzie w telewizji ;p

baku
24-04-2008, 13:37
Wiecie co ? Chciałbym to zobaczyć na własne oczy. Jak będzie koniec świata. W 2012.
Albo ze strony Religii chciałbym zobaczyć Jezusa Chrystusa, dlaczego mam w niego wierzyć skoro go nie widziałem .... Może ktoś sobie bajkę wymyślił a ja mam w to uwierzyć ....


Ale najbardziej chciałbym zobaczyć koniec świata w 2012 :-D Raz się żyje :-P

Eragon
02-05-2008, 08:01
Wiecie co ? Chciałbym to zobaczyć na własne oczy. Jak będzie koniec świata. W 2012.
Albo ze strony Religii chciałbym zobaczyć Jezusa Chrystusa, dlaczego mam w niego wierzyć skoro go nie widziałem .... Może ktoś sobie bajkę wymyślił a ja mam w to uwierzyć ....


Ale najbardziej chciałbym zobaczyć koniec świata w 2012 :-D Raz się żyje :-P

Wiesz, na tym polega wiara.. Poprostu musisz wierzyć, bardziej lub mniej, albo wcale.
A co do końca świata w 2012 roku, wole sobie jeszcze trochę pożyć..

LazLo
02-05-2008, 09:11
Wątpie, było wiele hipotez i jakoś każda była błędna.

miazga12
02-05-2008, 13:51
no a wtedy polska ma mistrza europy to musi sie jakos to zgrać ... :D

eprfi
04-05-2008, 15:53
miazga12, nie prawda :-P w 2012 my organizujemy więc sztab już pewnie ręce zaciera ze śmiechu że w 2012 będzie koniec świata xD i dlatego pewnie te drogi i stadiony nie będą zbudowane :-D

big_lou
04-05-2008, 20:55
Z tym końcem świata to sam nie wiem :P. Ale jeżeli nawet by sie świat skończył to trudno nie pojadę na te 2012 :/... O ile sie uczyłem to koniec świata nastąpi kiedy zawali się świątyni w Jerozolimie. Zresztą nikt nie wie kiedy będzie koniec świata...

jackal
05-05-2008, 06:47
cos podobno jakis meteoryt czy cos xD ale skad oni maja wiedziec ;p jak polska bedize przegrywac euro to niech walnie xD w kraj przeciwnika ^^ [joke]

neU
16-05-2008, 21:25
koniec swiata bedzie ja murzyn zostanie papiezem xD
a tak powaga to przeczytajcie se Apokalipse sw Jana w Nowym Testamecie na koncu

tombcio
17-05-2008, 17:34
Co tam jest ?? ..

neU
29-05-2008, 21:21
w sumie nikt tego nie rozumie ; [

JeT
31-05-2008, 16:51
Ja mam takie zdanie.
Wiele jest przepowiedni,też słyszałem o tym 2012 jak i o meteorycie i o czarnym papieżu.
Ale...meteoryt spadł w erze dinozaurów,czarny papież miał być po papieżu Polaku,a jak wiadomo tak nie było.(Według Nostradamusa),a co do świątyń to o tym nie słyszałem,ale sądzę że zakończenia świata nic nie może i nikt przewidzieć prócz samego Pana Boga.
Nastąpi on wtedy,gdy on tego będzie chciał i on tego zapragnie.!

tombcio
31-05-2008, 17:15
Ta teza jest inna
Wiele jest przepowiedni,też słyszałem o tym 2012 jak i o meteorycie Ponieważ jak czytałem to meteoryt ma nie spaść na ziemię tylko my mamy mieć zderzenie z asteroidą. Czarny papież też może być ponieważ może być 2 papież Polak. Słyszałem jeszcze o 3 wojnie światowej która zniszczy świat (ponoć Azjaci mają napaść na Europe). Lecz jak czytałem będzie coś na zasadzie Arki Noego (jeśli w ogóle do końca świata dojdzie ) czyli kilka ludzi i zwierząt przeżyje i potem znowu się rozmnożą .

Wujek_Zdzisiu
01-06-2008, 11:35
koniec świata :D pomimo zaledwie 22 lat już miałem okazję koniec świata przeżyć ;) każde kolejne przepowiednie są coraz bardziej zabawne ;) asteroidy się nie boję ;) mamy Willisa :D w Armagedonie pokazał jak to się robi ;) zresztą ja jestem rocznik 86' mi i moim rówieśnikom przyświeca Czarnobyl więc już nic złego stać się nie może :D

a tak na poważnie to nie wierzę w żadne asteroidy, Czarnych Papieży itp itd ... a już na pewno nie uwierzę w żadną odgórnie ustaloną datę ... jako katolik wierzący-praktykujący wyznaję zasadę: koniec świata nie nadejdzie na pewno wtedy kiedy sami sobie wymyślimy ;) przecież nie o to chodzi żebyśmy wiedzieli i się do tego faktu przygotowywali ;)

ale że nadejdzie to tego jestem pewien, i nie potrzebna nam tutaj ingerencja Boska czy pozaziemska ... ludzka głupota i bezmyślność Naszego gatunku (Homo Sapiens ??) doprowadzi do tego ... a pierwsze namiastki czekającego Nas kataklizmu myślę że ujrzymy już niedługo ... kiedy drastycznie zmniejszające się zasoby ropy doprowadzą do stanu gdy trzeba będzie walczyć o każdą baryłkę ... 3 wojna, tak ... i znając siłę militarną najpotężniejszych państw (USA, Japonia, Korea, Rosja) może być ostatnią :/

odrobina realnego spojrzenia na wizję końca świata (dla wielu to jest pesymistyczne spojrzenie --> wg mnie realista może być tylko pesymistą --> żadne realne spojrzenie na świat optymizmem nikogo napawać nie może :()

btw. pozdro dla Wszystkich znajomych na serwie :) wrócę do Was pod koniec czerwca albo dopiero po wakacjach ... w tej chwili tuż przed zbliżającą się sesją zdecydowałem się usunąć cs'a z kompa by móc w spokoju skupić się na nauce :/:/

cu evrybady ;) ---->

No Swe@r,

JeT
01-06-2008, 13:03
Jak już pisałem prędzej,nikt nie może przewidzieć końca świata!
O tym zadecyduje sam Bóg.!
Więc marne nasze pisanie o tym,co kto słyszał. :)


pzdr

Inscore
06-06-2008, 00:04
Moim zdaniem nic czy nik nie może tego przewidzieć :) 8/

JeT
06-06-2008, 10:28
Moim zdaniem nic czy nik nie może tego przewidzieć :) 8/
Przecieź to już napisałem xD