PDA

Zobacz pełną wersję : Pomożcie znaleść gre z gatunku RPG ?



Encore
30-04-2010, 23:57
Tak jak w temacie pomóżcie mi znaleźć grę RPG jakaś dobrą bo bym chętnie zagrał w taką gre typu: gothic,wiedźmin,neverwinter nights ;-)

Galardo
01-05-2010, 00:00
Fajna może być gar Mount&Blade. Tak się chyba to piszę. To nie jest typowa gra RPG z tego co widziałem na filmiku ostatniej części czyli, Mount&Blade: Ogniem i Mieczem. Ale możesz dowodzić swoją drużyną i walczy się patrząc z trzeciej osoby.

Encore
01-05-2010, 00:04
Do jutra ją sprowadze to napisze jak mi się spodobała ;ddd

Eragon
01-05-2010, 12:20
Planescape torment, uznawana przez wielu za najlepszą grę RPG. Polecam również Icewind Dale'a, Baldurs Gate (akcja tych dwóch gier toczy się w Faerunie, świecie Forgotten Realms. Czyt. świat Neverwinter Nigths) Świetny jest również Morrowind, jak i jego część kolejna Oblivion. Warte polecenia jest też również Mass Effect, mimo że akcja gry toczy się w dalekiej przyszłości.

Mógłbym tu jeszcze wiele gier RPG wymieniać, to najlepszy gatunek gier na PC. ; )

tombcio
01-05-2010, 13:23
J/W
Do tego jeszcze Fallout 1 i 2, Dragon's age,Divine Divinity,jak lubisz gothica to też Risen,Fable i wszystkie The Elder Scrolls.
Jak Eragon wspomniał o ME, to można też luknąć na KOTOR'a.
A i jak lubisz jrpg nie może zabraknąć Final Fanstasy.
A i taki mały szczególik RPG to gry wyobraźni(planszowa), często mylone z pojęciem cRPG co jest czymś jak RPG na komputerze.

Encore
01-05-2010, 13:33
Lider: Mount&Blade mi się bardzo spodobało jak narazie to w to gram :)
Eragon: MassEfecta Zasysam jak oglądałem trailery to wyglądał znakomicie
Tombcio: Star Wars też wyprubuje ponieważ lubię tą serie :)

Thx wszystkim za gry :-D