PDA

Zobacz pełną wersję : Damage



WW^
23-04-2010, 20:41
[center:d84a721acb]http://www.darmowe-filmy.net.pl/admin/Damage.jpeg[/center:d84a721acb]



Opis: Bohaterem filmu jest John Brickner - mężczyzna, który trafia do świata podziemnych walk. Tym samym John otrzymuje szansę na zarobienie dużych pieniędzy ryzykując przy tym własne życie. Swoją "karierę" rozpoczyna od kilku łatwych walk, jednak z pojedynku na pojedynek stopień trudność zaczyna wzrastać - podobnie jak i pieniądze, które John może zgarnąć za wygraną.

Film zawiera dużo agresji więc nie polecam osobą o słabych nerwach bo ja po obejrzeniu tukłem się z bratem ale mniejsza z tym:D film ciekawy z tym wątkiem można się spotkać w innych filmach ale każdy kryje w sobie coś innego co pobudza moja wyobraznie i ją rozwija nie zawsze w dobrą stronę :x

diLL
23-04-2010, 23:21
Ja lubię filmy z agresją :-P tak już mam XD . Hmm.. co do filmu? To może obejrzę w wolnej chwili , bo ciekawie się zapowiada czytając ten opis :-) .

infinite
24-04-2010, 12:09
szczerze nie lubie takich filmow do tego bylo ich na peczki;] ale moze sie skusze. zalezy od czasu;p

korni007
24-04-2010, 12:10
Lubie takie filmy i dzisiaj bądź jutro go obejrzę i podzielę się z wami wrażeniami :-P