PDA

Zobacz pełną wersję : 3 francuskich piłkarzy SPAŁO Z NIELETNIĄ PROSTYTUTKĄ!



WW^
23-04-2010, 20:10
[center:a926a11233]http://e2.pudelek.pl/p2796/357771a70011bd154bd07865[/center:a926a11233]

Musiałem dodać ten artykuł,ja w to nie wierze,ale moim zdaniem i tak warto było się z nią przespać.


3 francuskich piłkarzy SPAŁO Z NIELETNIĄ PROSTYTUTKĄ!


Tym razem seksualny skandal wstrząsnął francuskim futbolem. Tamtejsze media na okrągło informują, że trzech piłkarzy wdało się w "romanse" z nieletnią prostytutką obsługującą jedynie najbogatszych mężczyzn. Każdemu z nich grozi teraz więzienie.



Zahia Dehar, która kilka tygodni temu skończyła 18 lat, jest jedną z 18 dziewczyn, które policja zatrzymała w Cafe Zaman, znanym burdelu na polach elizejskich. Dziewczyna opowiedziała policjantom ze szczegółami, z kim i gdzie uprawiała seks za pieniądze.



Za jeden stosunek Dehar inkasowała... 2500 euro. Miesięcznie na jej konto
wpływało około 25 tysięcy euro, czyli prawie 100 tysięcy złotych! Problem w tym, że klientom
nie mówiła, że jest niepełnoletnia, a seks z nią to przestępstwo.



Spałam z mężczyznami, ale kłamałam w kwestii mojego wieku – przyznała Zahia funkcjonariuszom. Kochałam ich wszystkich. Traktowali mnie z szacunkiem i powinno się dać im spokój. Rozpuszczali mnie i się o mnie troszczyli.



Z opowieści dziewczyny rysuje się naprawdę bogate i rozpustne życie sportowców. Dehar twierdzi, że milionerzy i piłkarze płacili za jej bilety
lotnicze oraz 5-gwiazdkowe hotele i spotykali się z nią w najbardziej odległych miejscach świata. Wśród jej klientów znajdowało się trzech francuskich piłkarzy: grający w Bayernie Monachium Franck Ribery, zawodnik Realu Madryt Karim Benzema i Sidney Gavou grający we francuskiej drużynie narodowej.



Każdemu z nich grożą po trzy lata więzienia za seks z osobą nieletnią oraz 50 tysięcy euro grzywny. Ribery już przyznał się, że korzystał z usług
Dehar, ale nie wiedział, że nie ma ukończonych 18 lat


Wierzycie mu?

http://e3.pudelek.pl/p2411/e3197a02002b9d344bd0786a


Dla WAS Newsman WW^

diLL
23-04-2010, 23:15
Nie wiem czy temu wierzę ,ale to przecież jest proste to zrozumienia ;-) . Faceci oczywiście nie wszyscy ,ale na punkcie "przelecenia " laski zrobią no można powiedzieć ,że prawie wszystko odnośnie sprawy pieniężnej . Oczaruje , powie parę słówek , prześpi się z nim i już ma załatwione ...

infinite
24-04-2010, 10:58
ja mu wierze;] dla mnie ona nie wyglada na 18 tylko na wiecej;p coraz trudniej zczaic ile laska ma lat;]

Encore
26-04-2010, 20:15
kto by się nie skusił na taką :-P

Eragon
26-04-2010, 21:35
kto by się nie skusił na taką :-P

Jak ktoś wie, co to znaczy kochać, to się nie skusi... ; ]

Encore
26-04-2010, 22:48
e tam może za młody na kochanie jestem xd

neU
27-04-2010, 07:12
No dokładnie, typiara ma 0 w głowie to jakoś musi sobie zarobić... zresztą panowie... ryj to ona ma paskudny... No ale ciało robi swoje

http://www.youtube.com/watch?v=wAaHZOkXyWM
:-P :-P :-P

WW^
02-05-2010, 15:59
"Byłam jego prezentem urodzinowym!"




Zahia Dehar, prostytutka, która regularnie sypiała z francuskimi piłkarzami, postanowiła wykorzystać swoje pięć minut
i udzieliła obszernego wywiadu. Z wypowiedzi luksusowej "panienki do towarzystwa" wynika, że była prezentem urodzinowym dla Francka Ribery’ego. Żonaty piłkarz Bayernu Monachium dostał od kolegów podarunek wart 1,500 euro. W pokoju pięciogwiazdkowego hotelu
w Bawarii piłkarz spędził upojną noc z 16-letnią wówczas Zahią.




Byłam urodzinowym prezentem dla Ribery’ego. Razem obchodziliśmy jego 26-te urodziny. Uprawialiśmy seks całą noc. Byłam wspaniałym podarunkiem, każdy mężczyzna chciałby mnie dostać – stwierdziła Dehar.




Zawsze wyglądałam na starszą niż jestem. Jak tylko zdałam sobie sprawę, jak działam na mężczyzn, zaczęłam to wykorzystywać – kontynuuje luksusowa prostytutka. Wtedy też zaczęłam sypiać ze znanymi osobistościami z całego świata. Zazwyczaj zamawiają mnie na kilka dni, a ja spełniam wszystkie ich zachcianki. Jestem tak dobra, że nie mam swojego alfonsa i sama zarabiam na siebie. Nikt mnie do niczego nie zmusza. Kiedy na coś nie mam ochoty, po prostu tego nie robię.


http://e3.pudelek.pl/p165/9ee61cc200093de84bda04ce

Urodzinowy prezent Ribery’ego doprowadził do rozpadu jego małżeństwa. Piłkarz od kilku lat jest mężem Wahabi, którą poznał jeszcze w dzieciństwie i od zawsze tworzyli idealna parę. Żona piłkarza natychmiast zażądała rozwodu i zabrała dwójkę ich dzieci do dziadków.

Dla WAS Newsman WW^

baku
02-05-2010, 16:41
Byłam urodzinowym prezentem dla Ribery’ego. Razem obchodziliśmy jego 26-te urodziny. Uprawialiśmy seks całą noc. Byłam wspaniałym podarunkiem, każdy mężczyzna chciałby mnie dostać – stwierdziła Dehar.

To go wkopała .. chyba żona odejdzie od niego xD

Encore
02-05-2010, 18:32
żona już odeszła ;ddd

infinite
03-05-2010, 10:58
ogolnie napil sie pewnie z kumplami to pozniej odrazu ochota go naszla;p tak to jest po alko;] a dziewczynie z takimi wdziekami ciezko sie oprzec po pijaku

BeneNati
04-05-2010, 12:46
Jak dla mnie idiotyzm z ich strony. Naprawde dobrzy piłkarze (bardzo) i taka wtopa... ;/

Chociaż ta laska niczego sobie ;d

WW^
04-05-2010, 19:07
"Nigdy sobie tego nie wybaczę!"

http://e3.pudelek.pl/p1737/e60bd3570000f9b24bdf6196


Po wywiadzie, jakiego udzieliła "luksusowa" (tak, my też w to wątpimy) prostytutka, która była urodzinowym prezentem Francka Ribery’ego, przyszedł czas na publiczny komentarz piłkarza. Sportowiec spotkał się osobiście z dziennikarzami i odpowiadał na wszelkie pytania. Ostro skrytykował swoje postępowanie i stwierdził, że nie może zrozumieć, co sobie wyobrażał, gdy uprawiał seks z Zahią. Podejrzewamy, że w ogóle nie myślał.



Skrzywdziłem swoją rodzinę i tych, których kocham. Nigdy sobie tego nie wybaczę – powiedział Ribery. To może zniszczyć moje życie.



Piłkarzowi chodzi raczej o zniszczenie kariery, gdyż jego wspaniałomyślna żona postanowiła dać mu drugą szansę. Sypie się natomiast piłkarska przyszłość Francuza, który może zostać usunięty z reprezentacji narodowej. Za uprawianie seksu z 16-letnią Zahią grozi mu 40 tysięcy euro kary. Za złamanie prawa może także trafić na 3 lata
do więzienia.Tak Ribery wypowiadał się dla gazet
.