PDA

Zobacz pełną wersję : Problem



WW^
21-04-2010, 20:38
Niech się to wyda wam głupie proszę o pomoc chce upierniczyć moją nauczycielkę wysyłając e-maila do dyrekcji ona może się konfidencji ja też.


-używa telefonu na lekcji

-widać jej suty (ma duży dekolt demoralizując w te sposób uczniów0

-ma chamskei odzywki do uczniów
-udostępnia wgląd do danych osobowych nie pożądanym osobą

Trzeba to ładnie sformułować szkoła nazywa się Gimnazjum nr 7 w Kielcach im.Stanisława Moniuszki nauczycielka to Barbara.R proszę napisać długą notkę poprawnie ortograficzna błagam dam pomógł.

Ps:Możecie dodać coś od siebie:) :hah:

diLL
21-04-2010, 23:58
Powiem tak , zważywszy na to iż jesteś uczniem to pewnie nie wiele z tego wyjdzie ;-) . Ale jeżeli już się tak zachowuję to proponuję skryć się gdzieś na tyłach ławki z dobrym aparatem w komórce i nagrać jej po prostu filmik ukazujący jej zachowanie na lekcji , ponieważ formy pisemne takiego typu w 80% trafi do kosza po przeczytaniu . Nie potrzeba tutaj żadnej notatki ,bo jak już mówiłem nie da to większych rezultatów . Drugą moją propozycją jest zebrać się w kupie lub powiedzeniem rodzicom o zaistniałej sytuacji z nauczycielką . Dlaczego? Otóż dlatego ,że jednak rodzice są osobami dorosłymi i bardziej wiarygodnymi co może dać sporo w tej sprawie ;-) . I jak to nie którzy powiedzą to nie jest żaden "obciach" powiedzenie o tym rodzicom , bo jeżeli Wy nic z tym nie zrobicie to kto?

WW^
22-04-2010, 15:34
Wieć tak pewna osoba ma długopis z kamera wiec planujemy okazac filmik dyrekci z jej biustem a przynajminiej fotke wyslac ss z filmu i zrobimy jej zdiecie jak korzysta z telefonu i dlatego potrzebujemy dobrze sformuowanej notki spróbujemy na poczatek taka metada.

SORRY!!!XD Musiałem usunąć te focie ale jak toś chce przesle na gg pw w sb moge linka podać.

To jest ta w środku prosze ex0n błagam nie mów że ładna:p :razz: