PDA

Zobacz pełną wersję : A Dangerous man



WW^
21-04-2010, 17:39
http://www.darmowe-filmy.net.pl/admin/adangerousman.jpg

A Dangerous man


Opis: Shane Daniels spędził w więzieniu piętnaście lat za zbrodnię, której nie popełnił. Tuż po opuszczeniu więziennych murów mężczyzna jest świadkiem porachunków gangsterskich, które kończą się strzelaniną. Z krwawej jatki wychodzi cało dziewczyna, którą Shane postanawia się zaopiekować.

Polecam film dużo fajnych akcji,ciekawy wątek:P

infinite
21-04-2010, 18:57
szczerze scenariusz taki byl juz w okolo 20 filmach;] Segal tylko umie sie bic wiec to nie jest dobry aktor;] mysle ze ten film nie powali na kolana. nic nowego



lepiej obejrzyj sobie Wyspe Tajemnic z di caprio
albo Zmierzch TYtanow tez warty obejrzenie ze wzgledu na efekty specjalne;]
ogolnie bym ci podal duzo filmow jak cos pisz na pw

WW^
21-04-2010, 20:30
Segal nie znam jego życiorysu to mój ulubiony aktor ponieważ dobrze sie bije i ma charakter.Infi jak masz jakies fajne tytuły filmów to zapodaj:)

ex0n
21-04-2010, 22:59
ogolnie bym ci podal duzo filmow jak cos pisz na pw

Jak masz dobre filmy na czasie które oglądałeś i są spoko to możesz to gdzieś napisać na forum.. z tego co pisaliście już zapuściłem tą Wyspę Tajemnic.. :-P Teraz wychodzi dużo filmów niektóre przereklamowane dlatego dobrze jest wiedzieć co warto zobaczyć.. :)

jest nawet jakiś temat na forum fajne filmy które ostatnio oglądaliście.. albo w sb.. :-)

diLL
21-04-2010, 23:47
Hmm.. mimo ,że nie przepadam osobiście za filmami ze Stevenem Seagalem to może jednak ten oglądnę :-) . Chociaż z wypowiedzią infiego na temat scenariuszu się zgadzam w 100% :-P .

infinite
22-04-2010, 15:57
ja czekam na film Furia:) a co do filmow obejrzyj sobie Exon "Prawo Zemsty" o ile nie widziales;]

jeszcze film Legion jest ciekawy no i czekam na Resident Evil ktory ma wyjsc w tym roku;p