PDA

Zobacz pełną wersję : Zakaz palenia w miejscach publicznych



Eragon
05-03-2010, 17:29
http://fakty.interia.pl/polska/news/sejm-zdecydowal-koniec-z-paleniem,1447902

Co o tym sądzicie?

ja zacytuję to, co pisałem w SB, ponieważ nie chce mi się od nowa pisać. :

x e [Dzisiaj 16:20] Eragon: bocie, zakaz palenia w dyskotekach, restauracjach, cpn'ach itp. zmniejszy ruch panuąjący tam. Można by tu mnożyć setki przykładów. Nie znasz się na gospodarce, ekonomi to się nie odzywaj. To takie błędne koło, wszystko się kręci wokół siebie.
x e [Dzisiaj 16:22] Eragon: palę, bo lubie. Co to za szpan, ze dym Ci leci z ust. Nie te lata Neu. ; d
x e [Dzisiaj 16:24] Eragon: ww, i co z tego że palisz, jak się chowasz po kątach. ;D Co do szkodliwosci Fajek, mozna duzo mowic, mój dziadek palil od 12 roku zycia, dozył 87. Jakoś nie umarł na raka ani inne cholerstwo.

Prezes18
05-03-2010, 17:40
Cóż zagłosowałem na NIE, ponieważ mimo że nie palę fajek, nie przeszkadzają mi w ogóle osoby palące i ich towarzystwo nawet jeśli to dla mnie szkodliwe (w co nie bardzo wierzę). Życie każdy ma swoje i sam decyduje jak je przeżyje, jeśli chce palić, jego sprawa. Poza tym nikt nie każe tym, co palić nie lubią przebywać w obecności "kurzaczy" Każdy podejmuje w tej sprawie osobistą decyzję.

rzeznia.eu||bot
05-03-2010, 17:42
A ja boję się o swoje zdrowie i jestem za zakazem.

Mariosz
05-03-2010, 17:54
Ja nie mogę przebywać w towarzystwie osób palących. Astma mi to uniemożliwia, natomiast niech palacze robią sobie co chcą. Nikt nie może ingerować w czyjeś życie i takie zakazy i tak wytrzymają z 2,3 tygodnie, gdyż wszystkie cpn'y restauracje i dyskoteki stracą na tym tak jak mówił Eragon. Osobiście nie mam zdania.

BeneNati
05-03-2010, 19:09
Poprostu wyznaczyć miejsca gdzie można palić a gdzie nie. Osobiście mnie wkórza że wchodzisz do knajpy, cały czas czujesz fajki w nozdrzach a Twoje ubranie pachnie jak pachnie do następnego prania. Chodź sam czasem lubie sobie wziąć "macha", ale w jakimś wyznaczonym miejscu ;>

M@$SA
15-04-2010, 16:08
cpn'ach

buehehee i tu mnie rozwaliłeś XD

przecież to logiczne ze nie można palić na CPN-ach bo jak iskra pójdzie to wybuch murowany

Encore
01-05-2010, 13:54
dla mnie to jest dobry pomysł bo nie pale xdd